Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 13:23
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Sprawdź, jakie filmy warto obejrzeć w Wielkanoc

W telewizji i na platformach streamingowych, dla najmłodszych i nieco starszych. W Wielkanoc wśród naszych propozycji filmowych każdy znajdzie coś dla siebie.
Sprawdź, jakie filmy warto obejrzeć w Wielkanoc
Autor: iStock
Oceń

Powiedzmy sobie szczerze... Wielkanoc to nie tylko wyjście do kościoła i jedzenie przy suto zastawionym stole. Ten czas poświęcamy również na odpoczynek od obowiązków i spędzanie czasu z rodziną. To również dobry moment, żeby nadrobić zaległości filmowe. Sprawdziliśmy, co warto obejrzeć w najbliższą niedzielę i poniedziałek.

W telewizji powrót do kultowych produkcji

W niedzielę o 14:55 warto przełączyć dekodery na stację TVN, gdzie zostanie wyemitowana trzecia część z serii „Step Up”, który podbił serca miłośników tańca i miłosnych historii. Choć głównym wątkiem filmu jest turniej taneczny, ale w tle odbywa się również walka o uczucia.

Nieco późnej, o 16:35 fani fantastyki doczekają się legendarnych przygód młodych czarodziejów w filmie „Harry Potter i Komnata Tajemnic” w TVN7.

Późnym popołudniem warto usiąść przed telewizorem wraz z najmłodszymi widzami. O 17:10 w TVN wyemitowany zostanie film animowany „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Kiedy już goście wrócą do swoich domów, a my ubierzemy się w wygodną piżamę, na antenie TVP2 o godzi nie 22:35 towarzyszyć nam będzie Mel Gibson w duecie z Helen Hunt w filmie „Czego pragną kobiety”.

Poniedziałek pod znakiem produkcji familijnych

W lany poniedziałek wyemitowane zostaną aż cztery filmy animowane, które warto zobaczyć razem z dziećmi: „Zaplątani” (11:30 w Polsacie); „Vaiana: Skarb oceanu” (13:40 w Polsacie);  „Król Lew” (20 w Polsacie) oraz „Mała Stopa” (20 w TVN).

Dorośli zaś znajdą coś dla siebie nieco później. O 20 w TV Puls w filmie „Bodyguard Zawodowiec” śledzić będzie można losy najlepszego ochroniarza na świecie, którego zadaniem jest przetransportowanie płatnego zabójcy.

O 22 z kolei zobaczymy fascynujące przygody uzdrowiciela, który we śnie zobaczył zapowiedź wielkiego potopu. Dramat pt. „Noe: Wybrany przez Boga” wyemituje stacja TVN.

Co na platformach streamingowych?

Jednym z hitów Netflixa w ostatnim czasie jest film pt. „Projekt Adam”, który opowiada historię pilota myśliwca podróżującego w czasie. Nawiązuje relację z nastoletnim samym sobą, żeby dokonać niemożliwego i uratować przyszłość.

Rekordy oglądalności bije również polski film „Furioza” z Mateuszem Damięckim w roli głównej. Choć opowiada o policjantce uwikłanej w życie przestępcze, nie zabraknie w nim również miłosnych uniesień.

Z kolei HBO zaprasza na komedię „Legion samobójców: The Suicide Squad”. To opowieść o grupie złoczyńców, którzy zrobią wszystko, żeby wydostać się z niewoli.

Na tej platformie znajdziemy też pełnometrażową wersję przygód „Toma i Jerry’ego”, którzy – jak zwykle – bawić się będą w kotka i myszkę, rozśmieszając przy tym widzów.

Miłego świątecznego oglądania!

 

 


Napisz komentarz
Komentarze
Klarysa 17.04.2022 17:29
No to poszli po bandzie w wielkanocna niedzielę. Co sie nie robi aby od najmłodszych lat wciągnąć w ten system indoktrynacji religijnej. W ramach TVP ABC puścili w czasie najlepszej oglądalności 11 odcinek Superksięgi pt. On zmartwychwstał. A co w odcinku? Relację pomiędzy matką i synem powinien charakteryzować szacunek. Krzyś kłóci się ze swoją mamą, Martą, i okazuje jej typowe dla dwunastolatka nieposłuszeństwo. Nagle pojawia się Księga Ksiąg i w tym wyjątkowym odcinku, zabiera Krzysia, Olę, Gizmo i Martę w podróż w czasie na spotkanie z matką Jezusa, Marią, która przeżywa bardzo trudny moment - ukrzyżowanie swojego Syna. W czasie zdumiewającego rozwoju wydarzeń pojawienia się Jezusa przed Piłatem, Jego drogi na Górę Kalwarię, ukrzyżowania i ostatecznie chwały zmartwychwstania Krzyś jest świadkiem poświęcenia Marii dla swojego Syna i miłości Jezusa do swojej matki nawet w czasie wypełniania Bożego planu dla ludzkości. =========== No koment!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama