Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 5 października 2022 03:38
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Fotorelacja z Buczy w Ukrainie [UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Przedstawiamy wam zdjęcia znakomitego ukraińskiego fotoreportera Aleksandra Czekmieniewa, który wczoraj był w Buczy w Ukrainie. Aleksander został bez pracy, dlatego polskie redakcje wspierają go wnosząc opłaty za jego fotorelacje. Dzięki temu możecie zobaczyć relację Saszy z Buczy.
Fotorelacja z Buczy w Ukrainie [UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA]
Autor: Zdjęcia: Aleksander Czekmieniew, Kijów
Oceń

Czekmieniew to fotoreporter mieszkający w Kijowie, autor pamiętnych portretów bojowników z Euromajdanu, które publikowało kiedyś wiele polskich gazet. Przed wojną pracował dla Forbsa, jednak kijowski oddział redakcji uciekł z Ukrainy przed wojną, a on został bez pracy. Sasza został bez grosza, jednak wciąż chce robić to, co potrafi najlepiej.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Obserwator 09.04.2022 23:16
Putin wysłał pijusow , narkomanow i degeneratow zeby wygrali jemu wojne a sam jak skunks schował sie w bunkrze . On Załenskiemu to moze buty wyczyscić . To jest prawdziwy prezydent a nie taka mameja ktora własnego cienia sie boi .

witek 09.04.2022 20:29
Donald opozycja nasza z panami z brukseli wychodowali zlo .I nadal daja mu kase na wojne .Lizali mu ty.....k. Wstyd opozycjo baliscie sie rusaka rozkladaliscie polska armie .

Got 08.04.2022 20:29
Ruskie śmierdzące onuce za kawałek słoniny , cebuli i flache bimbru zabijają niewinnych ludzi .Oby karma wrociła do nich i to jeszcze dzisiaj !

Korba102 08.04.2022 05:24
Tyle kłamstw w jednym

Putin to GÓWNO 07.04.2022 19:41
To po prostu nie do wiary. Jak taki despota może doprowadzić do takiego piekła! Co za bestie, co za ciemne ruskie masy! I gdzie jest tu Bóg i nieważne, czy ten nasz czy inny. Gdzie? Nawalił się, naćpał? Niech mi ktoś to logicznie wytłumaczy, abym mógł w końcu w niego uwierzyć. Naprawdę brakuje mi słów patrząc na to wszystko. Boże, jeśli jesteś, pokaż swoją siłę i zakończ żywot tego putinowskiego ŚMIECIA wraz z jego klakierami. Przecież to co oni wyprawiają, to już się w głowie nie mieści.

Andrzej 07.04.2022 16:28
Toż to nieludzkie

msr polak 07.04.2022 16:21
Co buczy w buczy??

ona 07.04.2022 14:59
Oby poczucie winy prześladowało ich do końca życia i nigdy nie zaznali spokoju.

Logik 07.04.2022 10:16
Bucza już na zawsze zostanie symbolem ruskiego zwyrodniałego bandytyzmu, tak jak Katyń. Żadne kłamstwa ruskich trolli tego nie zakłamią. BUCZA-symbol ruskiego bestialstwa.

Steft 07.04.2022 16:31
Nie obrażaj ROSYJSKICH WYZWOLICIELI.

Miki 10.05.2022 20:55
Jacy wyzwoliciele !? To gwałciciele złodzieje i mordercy .... pajacu .

Obserwator 06.04.2022 22:40
Wszystkie dzieci oligarchow (o ile sie zgodza ) wywiezc do Dombasu to wojna sie skonczy .Wzamian zlostawic im te plugawe pieniadze .Putin i jego poplecznicy chyba do swoich dzieci nie beda walić bombami .Mogłyby uratować wiele ludzkich zyc lafiryndy jedne .

2000 06.04.2022 20:15
Spokojnie jeszcze trochę i ruskie znikną z tej planety.