Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 08:00
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Najlepsze budowy. Przedsiębiorcy z regionu startują w prestiżowym konkursie

Przedsiębiorcy z regionu biorą udział w prestiżowym konkursie, którego celem jest pokazanie, że polscy inwestorzy, projektanci i wykonawcy podejmują najtrudniejsze wyzwania.
Najlepsze budowy. Przedsiębiorcy z regionu startują w prestiżowym konkursie
Oceń

Celem Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” jest pokazanie dokonań polskich inwestorów, projektantów i wykonawców.

Dwadzieścia sześć lat temu mieliśmy pomysł i nadzieję, że najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji uda nam się wypromować i... udało się, jesteśmy jedynym konkursem tego typu. Najwyższy laur - statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” lub Tytuł "Budowa XXI wieku" jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji. - czytamy na stronach konkursu.

W piątek, 1 kwietnia ruszyło głosowanie na najpopularniejszą budowę i modernizację w Polsce.

W regionie o laur stara się pięć obiektów, których inwestorami są Gmina Zgorzelec, Gmina Węgliniec, Gmina Gryfów Śląski i spółka SKYWALK Świeradów-Zdrój. W dwóch przypadkach projektantem jest pracowania projektowa z Olszyny, w jednym zespół składający się z projektanta z Olszyny i wykonawcy z Siekierczyna.

Obiektem, która ma największy wkład mieszkańców powiatu lubańskiego jest budowa budynku żłobko - przedszkola w Węglińcu. Nowoczesny budynek z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii zaprojektowało Biuro Inżynierskie BUDOTEKA w Olszynie, a wykonawcą był Zakład Usług Ogólnobudowlanych Roman Krawiecki w Siekierczynie. (GŁOSOWANIE)

ArchiLine Pracownia Projektowa z Olszyny była projektantem dwóch inwestycji: Budowa boisk wielofunkcyjnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gryfowie Śląskim (GŁOSOWANIE)


i Utworzenie i wyposażenie Klubu „Senior+” w Gryfowie Śląskim (GŁOSOWANIE).

Do konkursu stanęła również wieża widokowa SKYWALK w Świeradowie-Zdroju. Inwestorem jest SKYWALK Świeradów-Zdrój Sp. z o.o Świeradów-Zdrój a projektantem i wykonawcą Czeski Taros Nowa S.R.O. Roznov pod Radhostem (GŁOSOWANIE).

Ostatnią inwestycją w regionie biorącą udział w konkursie jest budowa pomostu widokowo - rekreacyjnego w Spytkowie nad Witką. Pomost zaprojektowało Atelier Architektury Radosław Żubrycki Zgorzelec a wykonał MAX ENERGY Sp. z o.o. Wrocław Krombud Sp. z o.o. Zgorzelec. (GŁOSOWANIE)Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama