Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:50
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Najlepsze budowy. Przedsiębiorcy z regionu startują w prestiżowym konkursie

Przedsiębiorcy z regionu biorą udział w prestiżowym konkursie, którego celem jest pokazanie, że polscy inwestorzy, projektanci i wykonawcy podejmują najtrudniejsze wyzwania.
Najlepsze budowy. Przedsiębiorcy z regionu startują w prestiżowym konkursie
Oceń

Celem Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” jest pokazanie dokonań polskich inwestorów, projektantów i wykonawców.

Dwadzieścia sześć lat temu mieliśmy pomysł i nadzieję, że najciekawsze dokonania polskich budowlańców w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji uda nam się wypromować i... udało się, jesteśmy jedynym konkursem tego typu. Najwyższy laur - statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku” lub Tytuł "Budowa XXI wieku" jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji. - czytamy na stronach konkursu.

W piątek, 1 kwietnia ruszyło głosowanie na najpopularniejszą budowę i modernizację w Polsce.

W regionie o laur stara się pięć obiektów, których inwestorami są Gmina Zgorzelec, Gmina Węgliniec, Gmina Gryfów Śląski i spółka SKYWALK Świeradów-Zdrój. W dwóch przypadkach projektantem jest pracowania projektowa z Olszyny, w jednym zespół składający się z projektanta z Olszyny i wykonawcy z Siekierczyna.

Obiektem, która ma największy wkład mieszkańców powiatu lubańskiego jest budowa budynku żłobko - przedszkola w Węglińcu. Nowoczesny budynek z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii zaprojektowało Biuro Inżynierskie BUDOTEKA w Olszynie, a wykonawcą był Zakład Usług Ogólnobudowlanych Roman Krawiecki w Siekierczynie. (GŁOSOWANIE)

ArchiLine Pracownia Projektowa z Olszyny była projektantem dwóch inwestycji: Budowa boisk wielofunkcyjnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gryfowie Śląskim (GŁOSOWANIE)


i Utworzenie i wyposażenie Klubu „Senior+” w Gryfowie Śląskim (GŁOSOWANIE).

Do konkursu stanęła również wieża widokowa SKYWALK w Świeradowie-Zdroju. Inwestorem jest SKYWALK Świeradów-Zdrój Sp. z o.o Świeradów-Zdrój a projektantem i wykonawcą Czeski Taros Nowa S.R.O. Roznov pod Radhostem (GŁOSOWANIE).

Ostatnią inwestycją w regionie biorącą udział w konkursie jest budowa pomostu widokowo - rekreacyjnego w Spytkowie nad Witką. Pomost zaprojektowało Atelier Architektury Radosław Żubrycki Zgorzelec a wykonał MAX ENERGY Sp. z o.o. Wrocław Krombud Sp. z o.o. Zgorzelec. (GŁOSOWANIE)Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama