Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:57
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Ruszają przygotowania do festynu DAR 2022

W Lubaniu w sobotę 4 czerwca 2022 odbędzie się 8. edycja Dnia Aktywnej Rodziny DAR. Lubański Inkubator Organizacji Pozarządowych do 31 marca 2022 przyjmuje zgłoszenia od organizacji i grup zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji festynu.
Ruszają przygotowania do festynu DAR 2022
Oceń

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” i Miasto Lubań zapraszają stowarzyszenia, fundacje, kluby i aktywne grupy nieformalne z Lubania oraz innych  gmin powiatu lubańskiego do współtworzenia  tegorocznej edycji festynu Dzień Aktywnej Rodziny DAR.

CZYM JEST DZIEŃ AKTYWNEJ RODZINY DAR?

DAR to pozarządowy festyn, organizowany w Lubaniu od 2014 r. wspólnie przez lokalne stowarzyszenia, fundacje, kluby i grupy nieformalne z Lubania oraz innych gmin powiatu lubańskiego wraz Miastem Lubań.

Wydarzenie przyciąga co roku rzesze mieszkańców Lubania i regionu. DAR to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu przez całe rodziny oraz poznania lokalnych społeczników i pasjonatów. Dla organizacji i grup DAR jest zaś możliwością do promocji swojej działalności. Mogą one zaprezentować się na indywidualnych stanowiskach wystawienniczych czy też wystąpić z programem artystycznym na scenie.

Już teraz ruszają przygotowania do tegorocznej edycji festynu, koordynowane ponownie przez lubańskie Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze” i Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Data i miejsce festynu DAR 2022: Lubań, sobota 4 czerwca 2022.
  • Termin zgłoszeń od organizacji i grup zainteresowanych udziałem (przy wykorzystaniu poniższego formularza zgłoszeniowego): do 31.03.2022 do Lokalnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych w Lubaniu.
  • Pierwsze spotkanie przygotowawcze z udziałem zgłoszonych organizacji i grup odbędzie się we wtorek 5 kwietnia 2022 r. o godz. 16:30 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju (TRET). Zapraszamy do udziału w spotkaniu 1-2 reprezentantów danej organizacji lub grupy.

Zapraszamy do  dołączenia do pozarządowej rodziny DAR-u 2022!

ZGŁOSZENIA / DODATKOWE INFORMACJE:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych (NGO) w Lubaniu przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”

Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)
Tel. 696 256 420 (numer czynny w godzinach pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 16-19)
E-mail: [email protected]

Więcej informacji: www.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE


Napisz komentarz
Komentarze
Gucio 27.03.2022 19:21
Komentarz zablokowany

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama