Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 5 października 2022 03:34
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

NATO obala kłamstwa Kremla i Putina [WIDEO]

Sojusz Północnoatlantycki zamieścił w mediach wstrząsający spot, który obnaża kłamstwa Władimira Putina na temat Ukrainy.
NATO obala kłamstwa Kremla i Putina [WIDEO]
Autor: screen Twitter NATO
Oceń

Na twitterowym koncie NATO zamieszczone zostało nagranie, którego twórcy stawili czoła kremlowskiej propagandzie. Zaledwie w nieco ponad minutę zestawione zostały wszystkie kłamstwa i obietnice Putina oraz prawdziwy obraz tego, co od miesiąca dzieje się w Ukrainie. Rosyjskie wojska bombardują osiedla mieszkaniowe, szpitale, szkoły, teatry i tereny wojskowe. W sieci natomiast trwa wojna informacyjna – rosyjskie boty szerzą kłamstwa, które mają na celu wywołanie paniki i chaosu oraz odwrócenie uwagi od barbarzyństwa, jakiego wszyscy jesteśmy świadkami.

"Pomimo litanii kłamstw, zaprzeczeń i dezinformacji, intencje Kremla są dla świata jasne. Zatrzymaj kłamstwa, zatrzymaj wojnę" – czytamy w poście.


W opublikowanym materiale zobaczyć można m.in. rosyjskie pojazdy wojskowe oraz informację, że 24 lutego Rosja rozpoczęła planowaną od dawna inwazję na Ukrainę. NATO opisuje, że „operacja specjalna”, o której przekonywał Putin, w rzeczywistości była początkiem wojny. Film pokazuje zbombardowane budynki mieszkalne i ludzi uciekających przed śmiercią.

W poście zamieszczono również fragment programu z rosyjskiej telewizji publicznej, podczas którego dziennikarka Marianna Owsiannikowa niespodziewanie pokazała plakat z napisem informującym Rosjan o tym, że są okłamywani przez rząd. Kobieta nawoływała również do zaprzestania działań wojennych.


Napisz komentarz
Komentarze
ja 24.03.2022 20:19
A najlepiej klamie Doni i nasza opozycja Putinowska .

Karmelita 24.03.2022 08:23
W najnowszych wiadomościach mamy akcje wydalania rosyjskich "pseudo dyplomatów" czyli szpiegów (pracowników ambasad i innych rosyjskich firm) - natomiast oni, czyli Rosjanie wydalają całkowicie bezpodstawnie szeregowych pracowników naszych ambasad. Wydalanie naszych "zachodnich" to dziejowa niesprawiedliwość.

Emanuel 23.03.2022 18:56
Gawarit Maskwa! “Ponad 4,5 miliona cywilów w dużych miastach Ukrainy jest zakładnikami neonazistów, w tym 6825 cudzoziemców” – powiedział generał pułkownik Michaił Mizincew, szef Centrum Kontroli Obrony Narodowej Federacji Rosyjskiej. “Pomimo codziennego otwierania korytarzy humanitarnych ukraińscy neonaziści nadal przetrzymują zakładników jako »żywe tarcze« ponad 4,5 miliona cywilów w Kijowie, Charkowie, Czernihowie, Sumach i ponad dwóch tuzinach innych dużych miast”. =========== No i co ma to powiedzieć mieszkaniec Moskwy po takiej wiadomości?

Frelek 23.03.2022 13:57
Kłamią i jedni i drudzy! Polityka konfrontacyjna bez kłamstw nie istnieje. Oczywiście specjalistami od kłamstw są Amerykanie i Rosjanie.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dobra radaTreść komentarza: Kup sobie płyn lugola. Będziesz mieć nie jedną tabletkę, a całą butelkę.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:57Źródło komentarza: Do Lubania trafiły tabletki z jodkiem potasu, ile ich mamy?Autor komentarza: IMAKONKATreść komentarza: Nie zauważyłam, nikogo odważnego, oprócz Tereski i Anny. Ja też do odważnych nie należę. Firma miała różne etapy od tyrani, poprzez rodzinną atmosferę (te słynne poziomki 😘),aż do robienia sobie na wzajem pod górę. Duże grono pracowników pracuje po 20 i więcej lat (też jestem, prawie byłam długoletnim pracownikiem). Niektórzy byli jak firma zaczynała swoją działalność i są również teraz, gdy kończy... Już tak nie narzekajcie, bywało różnie, ale nie było źle. Jest mi jednak żal rozstawać się z załogą i patrzeć jak IMAKON powoli gaśnie... Jest to przykre ii łza się kręci w oku 😪 Dziekuje za miłe chwile i życzę wszystkim Imakonkom super pracy, więcej życzliwości i wszystkiego dobrego🙂Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:02Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: Kapral_LWPTreść komentarza: Tak sobie myślę w swojej łepecie - jak to jest że jeszcze walczą na Ukrainie? Jak podaje TVP Info: przecież ta armia rosyjska to kompletne dno, morale tam nie ma, sprzęt stary, wojsko niewyszkolone, dowódcy skorumpowani, chuligani, złodzieje, pijacy i dezercja nagminna.... Tymczasem ponad 7 miesięcy już ta wojna trwa...Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:45Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: ApolinaryTreść komentarza: Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Tak trzymaj! Jak wydrzesz z Niemiec za zbrodnie wojenne - to każdy Polak dostanie po 168 000 zł. Glosujemy na PiS! Po III wojnie przywrócimy ich ponownie do rządów.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:40Źródło komentarza: Ropa tanieje, ale kierowcy zapłacą więcej
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama