Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 10:06
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Arashi Kids Legnica. Samuraje na pudle

Młodzi wychowankowie KS Samuraj Lubań w ubiegły weekend startowali w Arashi Kids, turnieju karate dla dzieci do 13 roku życia.
Arashi Kids Legnica. Samuraje na pudle
Autor: KS Samuraj Lubań
Oceń

Rozegranych zostało około 580 osobo-konkurencji, udział wzięło ok 250 zawodników z 18 klubów. KS Samuraj Lubań reprezentowało dwóch zawodników - Julia Budzińska oraz Mateusz Karłowski, którzy mieli swój pierwszy występ w tym roku i zdobyli także medale. Na uwagę zasługuję Julka, która również odważenie wystartowała w starszej grupie i także zdobyła brązowy medal.

Wyniki zawodów:

Kategoria kumite dzieci 10 lat do 32 kg

  • 3. Julia Budzińska

Kategoria kumite dzieci 11 lat do 34 kg

  • 3. Julia Budzińska

Kategoria kumite Młodzików + 55 kg kg

  • 3. Mateusz Karłowski

Na co dzień zawodnicy trenują w Sekcji Karate w Lubaniu pod nadzorem Tomasza Podbuckiego i Jacka Jaworskiego. Młodym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Serdeczne podziękowania dla rodziców, za ich obecność na zawodach i sprawowania opieki nad Naszymi zawodnikami.

Zawody odbyły się 19.03.2022 r. w Legnicy, organizatorem imprezy był Klub Karate Arashi Legnica pod kierownictwem sensei-a Roberta Rugier.

Wspierają Nas:

Ministerstwo Sportu i Turystyki, miasto Lubań, gmina Lubań, miasto Świeradów Zdrój, gmina i miasto Nowogrodziec, Siłownia Victoria, Nadleśnictwo Świeradów oraz medialnie - eluban.pl, za co bardzo dziękujemy!!!Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama