Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 20:03
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

"Tolerancja" Kampania społeczna uczniów KZL

Uczniowie 3 klasy Technikum reklamy przygotowali kampanię społeczną. Zrobili to w ramach praktycznej nauki zawodu.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

Wybrali temat "Tolerancja" i przygotowali harmonogram prac, slogany, teksty, kosztorys oraz media plan. Następnie wykonali zdjęcia i nagrania. Kolejnym etapem prac był montaż i opracowanie graficzne plakatów.

Skoro ma to być kampania pomagamy dotrzeć z nią do jak największej liczby osób, bo temat jaki wybrała młodzież jest zawsze aktualny.
Zapraszamy do obejrzenia efektu prac!Napisz komentarz
Komentarze
Wiktor 18.03.2022 20:12
Zapraszamy do ZNTK tam ucza samoobrony.

lubanianka 18.03.2022 14:19
jak chodzilam do technikum we Wrocławiu mialam PO ,uczył nas byly oficer lekcje zawsze byly bardzo dokładnie prowadzone ,rzucaliśmy granatami, mialam z tym problem , na strzelnice jeździliśmy na stadion sportowy i tam na strzelnicy strzelaliśmy, lubiłam te lekcje mimo ze na lekcjach panował dryl wojskowy ,szkoła byla dobrze przygotowana do tego przedmiotu bylo duzo pomocy dydaktycznych.

Jwp 17.03.2022 20:57
Tolerancja... Zapraszam do Afganistanu lub innego kraju gdzie zabić niewiernego jest Ok.

Redemptor 17.03.2022 20:15
Minister Edukacji uwzględnił mój postulat. Od września 2022 wraca do szkól zajęcia Przysposobienia Obronnego. Tylko czy miasto do końca wakacji zdoła przygotować odpowiednio strzelnicę na Przylasku i znajdzie odpowiednich wykładowców czyli nauczycieli.

Eutych 17.03.2022 16:22
Rzeź wołyńska - ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej wobec mniejszości polskiej byłego województwa wołyńskiego II RP (w czasie wojny należącego do Komisariatu Rzeszy Ukraina), podczas okupacji terenów II Rzeczypospolitej przez III Rzeszę, w okresie od lutego 1943 do lutego 1945. Tyle Wikipedia. A w telewizorze prezydent Ukrainy w podkoszulku z logiem UPA. Cóż więcej napisać...

Redemptor 19.03.2022 11:07
Eutych! A ty wiesz, że Niemcy w 1410 pod Grunwaldem wymordowali nam połowę stanu wojennego? I na dodatek śpiewali pieśni nabożne ku czci Jezusa Chrystusa na złość naszym którzy przed bitwą oddali sie w opiekę Niepokalanej Dziewicy, która jak wiemy mimo strat zwyciężyła. Tylko te dwa miecze podarowane gdzieś przepadły.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama