Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:53
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Lubań. Koncert dla Ukrainy

Artyści i Parafia Ewangelicko-Augsburska w Lubaniu serdecznie zapraszają na Koncert dla Ukrainy. Wstęp jest wolny, a po koncercie zebrane dobrowolne datki zostaną przekazane na pomoc Ukrainie poprzez Diakonię Lubań.
  • Źródło: luteranie.pl
Lubań. Koncert dla Ukrainy
Oceń

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Lubaniu zaprasza na koncert w poniedziałek 21 marca 2022 roku na godzinę 19:00 do Kościoła Ewangelickiego Marii Panny w Lubaniu przy al. Kombatantów 1.  Wykonawcami będą  artyści scen operowych. W programie usłyszą Państwo najpiękniejsze utwory ze świata muzyki sakralnej, operowej, operetkowej, a także musicalu.

Wystąpią:

Tadeusz Galczuk – karierę artystyczną rozpoczynał w Operze Wrocławskiej, a w międzyczasie jest odtwórcą czołowych ról  na deskach wielu teatrów muzycznych, m.in. w Hamburgu, Düsseldorfie, Hanowerze, Bremen, Dortmundzie i Sztokholmie.

Julia Fercho – na stale związana z Miejskim Teatrem Operowym w Braunschweig, wcześniej w teatrach w Oldenburgu, Görlitz, Poznaniu i Krakowie.

Wiesław Czuj – organista i pianista, działalność koncertowa w większości krajów europejskich i pedagogiczna w Niemczech.


Napisz komentarz
Komentarze
Lubań 14.03.2022 16:43
Szkoda tylko, że wszystko co odbywa się w Lubaniu lub w okolicach rozpowszechnione jest po wszystkim. Z chęcią bym poszedł na nie jedną organizowaną imprezę, akcje. Na ale cóż nie dla psa kiełbasa. Później się dziwią, że ludzie nie dopisali.

AT 14.03.2022 18:53
21 marca przed nami wiec nic nie stoi na przeszkodzie by "Lubań" mógł(a) uczestniczyć w wydarzeniu :-)

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama