Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 02:47
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

22-latek z powiatu lwóweckiego złapany na kradzieży w Lubaniu

O sprawie kradzieży kilku konsoli do gier informowaliśmy już wczoraj. Dziś więcej szczegółów tej interwencji podaje lubańska policja. Jak się okazało, podejrzany był nietrzeźwy oraz poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem ustalenia miejsca pobytu. Za swój czyn odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat więzienia.
22-latek z powiatu lwóweckiego złapany na kradzieży w Lubaniu
Autor: KPP Lubań
Oceń

Do kradzieży doszło w czwartek (03.02.br) przed 15. w sklepie z elektroniką w galerii handlowej w Lubaniu. Młody mężczyzna wybiegł ze sklepu trzymając w rękach trzy konsole do gier. Natychmiast w pościg ruszyli za nim pracownicy sklepu, wcześniej powiadamiając o zdarzeniu dyżurnego lubańskiej komendy.

Natychmiast w rejon został wysłany patrol policji. Na ulicy Warszawskiej w Lubaniu patrol zmotoryzowany zauważył uciekającego mężczyznę oraz biegnących za nim młodych ludzi. Osoby te wbiegły w podwórko, gdzie ujęły złodzieja. W celu zapobieżenia dalszej ucieczki mężczyzna został przekazany mundurowym, a następnie doprowadzony do jednostki policji. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Złodziejem okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. W trakcie sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem ustalenia miejsca pobytu.

22- latek po spędzonej nocy w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut kradzieży mienia o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych. Niebawem stanie przed sądem, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia. Skradzione konsole zostały odzyskane.


Napisz komentarz
Komentarze
Air 04.02.2022 15:43
I Adios muczaczos półgłowku...pewnie pojdziesz siedziec...*** co nie ??? Cieszysz sie ? Bo ja tak

Lukrecjusz 04.02.2022 15:31
A co ta przebrzydła kanalia na swoim terenie nie ma co kraść? Najczęściej jak się wypada na gościnne występy to się wpada.

Dora 04.02.2022 12:59
Brawo dla Pracowników. Za ich wzorową postawę! Powinni otrzymać nagrodę od Pana Burmistrza i od Pracodawcy. Zatrzymanie na gorącym uczynku i z tego co czytam ,to musieli długo biec za sprawcą. Brawo,brawo,Dora

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama