Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 29 września 2022 07:11
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Wideo. Przejazd drogą powiatową przez Pisarzowice

W piątek Starostwo Powiatowe w Lubaniu poinformowało o zakończeniu przebudowy drogi powiatowej biegnącej przez Pisarzowice. Przejechaliśmy całe 5,5 km drogi z kamerą abyście mogli zobaczyć efekt prac.
Wideo. Przejazd drogą powiatową przez Pisarzowice
Autor: eLuban.pl
Oceń

Na remont Powiat Lubański pozyskał ponad dwa miliony trzysta siedem tysięcy złotych. Pozostałe środki w kwocie przekraczającej milion sto dziewięćdziesiąt dwa tysiące złotych pochodziły z budżetu powiatu. W ten sposób była to inwestycja za ponad 3 mln złotych. Nowa nawierzchnia oraz przebudowa istniejących elementów pasa drogowego poprawią komfort ruchu oraz estetykę drogi prowadzącej z Pisarzowic do Nowej Karczmy.

Na nagraniu widać nowe zjazdy z drogi, korytka do odprowadzania wody i znak z wyświetlaczem dynamicznej prędkości pojazdu, który pojawił się w Pisarzowicach.


Napisz komentarz
Komentarze
Laik 12.01.2022 15:52
Dlaczego łączniki z posesjami /zjazdy/ nie są uszczelnione płynną smołą. Zaraz będą wykruszenia. Wysłać kogoś z konewką ze smołą.

Teo 10.01.2022 22:24
Ej Fachowcy!! Proszę przyjechać na krzyżówkę z drogą gminną przy numerze 77 w Górnych Pisarzowicach!! Potężna kałuża na poboczu skrzyżowania i woda cieknie grubym strumieniem przez nową jezdnie!! Teraz to zmrozi i powysadza asfalt!!! Tyle razy zwracana była uwaga na to żeby przepust zrobić i byłoby w miarę ok!! Pani Wójt obiecała przyjrzeć się temu skrzyżowaniu !! Żadnej reakcji!! Pani Wójt nie wystarczy tylko aktywnym być na FB !!!

Leon 09.01.2022 21:02
Czy została już odebrana? Proponuję Wielkiej Komisji przejechać się po ulewie i przyjrzeć się poboczom, a nie w czasie mrozów!

dwq 10.01.2022 11:57
Właśnie dlatego zostawili drzewa przy drodze abyś za daleko się nie ślizgał, a zakończył podróż i żywot zaraz na drzewie. Co ciekawe jak w Zarębie i Siekierczynie robili drogę to zrobili chodniki i wycięto drzewa przy drodze bo ktoś jednak tam pomyślał, a w Pisarzowicach ewidentnie ktoś kasę zainkasował i zrobił totalną fuszerę.

mieszkaniec Pisarzowic 09.01.2022 19:31
pobocza usypywane przy ujemnych temperaturach gruntu zapadają się obecnie masa bitumiczna wylewana przy opadach deszczu, może odrywać się słupki od barier wbijane w korzenie drzew przy drodze mogą powodować obumieranie starych drzew ogólnie jest lepiej ale ... płacimy lub zapłacimy (bo to na kredyt budowane) wszyscy ale głos mieszkańców czyli użytkowników i sponsorów inwestycji jest mało istotny dla wykonawcy i nadzoru szkoda

dww22 09.01.2022 12:56
Z tego filmu widać, że ani tej drogi nie poszerzyli. Nawet nie kwapili się aby zrobić chodnik dla ludzi. Nawet nie wycieli drzew i krzaków przy samej drodze dla polepszenia widoczności i bezpieczeństwa, ale za to wzięli 3 miliony za wylanie asfaltu zaledwie 5 km. Pewnie za 2 lata będzie ta droga podziurawiona.

Pisarzowice 09.01.2022 12:04
Wykonawca powinien zwrócić pieniądze, droga to kpina. Pobocza zaraz się obsypią i będzie 20 cm uskok, pseudo odpływy i zjazdy godne inżynierów z petrobudowy. A znaki drogowe? no tutaj to już mistrzostwo świata, każdy przechylony w inną stronę. Wstyd!! I jeszcze robicie "material filmowy" ??. Ludzie ogarnijcie się, gdzie jest inspektor nadzoru, kierownik budowy?

Mieszkaniec 09.01.2022 10:05
Droga dożo wyższa od starej. Przy tak grubej warstwie trzeba było koryto pogłębić. Nie jest to dobre zwłaszcza przy łączeniach z pobocznymi uliczkami ( np. przy nr 200) Słup na zakręcie nadal stoi. Była okazja go przenieść.

Zawiedziona mieszkanka 08.01.2022 23:43
Droga może i fajna ale pobocza, a raczej korytka które mialy odprowadzić wodę do przepustu nie spełniają zadania, woda zamiast splywac korytkiem do przepustu stoi w korytku, mało tego, znajduje sobie ujścia po bokach i zalewa działki a raczej to co sie na nich znajduje. Szkoda tez że zarzadca drogi w ogole nie reaguje na wysłane pisama i nawet nie raczy na nie odpowiedzieć, gdzie na zdjęciach wyraźnie widać zniszczenia jakie spowodowaly te odpływy....Na nagraniu tez to widac

Sąsiad 08.01.2022 22:11
Nie żartujcie droga ma byc równa jak stół tym czasem narazie jest gladka . Stawiasz na uchwycie kawe jedziesz i ma sie nie wylać ,a tam autem rzuca jak zwykle specjalisci nasi od dróg i chodników ,problem jest w tym ze przy kazdej fuszerce powinna gwarancja naprawa balaganu ,ale jak zawsze w Lubaniu pod stolem sa zalatwiane przetargi i caly czas bedzie ta sama ekipa partolic dlugo dlugo.

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama