Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:48
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Uwaga na fałszywych parkingowych

Miłośnicy biegania na nartach informują, że wzdłuż głównej szosy w Jakuszycach (przede wszystkim przy zjeździe na Orle) pobierane są nielegalne opłaty za parkowanie przez osoby, które nie są pracownikami ani współpracownikami Stowarzyszenia Bieg Piastów.
  • Źródło: Bieg Piastów
Uwaga na fałszywych parkingowych
Autor: Bieg Piastów
Oceń

Aby ukrócić nielegalny proceder warto stosować się do kilku wskazówek.

- Nasi pracownicy-parkingowi mają kasy fiskalne, paragony zawierają nasz NIP. Nie ma takiej możliwości, by nie wydali potwierdzenia dokonania opłaty parkingowej. Osoby płacące za parkowanie niech nie płacą nikomu, kto nie wydaje paragonu - informuje Stowarzyszenie Bieg Piastów.

W przypadku zaobserwowania niepokojącego zjawiska należy poinformować o tym fakcie odpowiednie służby.

- Jeśli ktoś zostanie zagadnięty przez fałszywego parkingowego, bądź zauważy go podczas próby wyłudzenia pieniędzy, niech nas o tym poinformuje (najlepiej natychmiast) telefonicznie 75 717 33 38, bądź niech zgłosi to do biura parkingowego (w kontenerze po prawej stronie obok wjazdu na nasz parking z głównej szosy); umożliwi to nam natychmiastową reakcję. Za parkowanie przy drodze można legalnie zapłacić w tym właśnie biurze parkingu - informuje Stowarzyszenie Bieg Piastów.


Napisz komentarz
Komentarze
hebel 02.01.2021 06:25
Nie prościej poprosić parkingowego o zapozowanie do fotki???

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama