Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:17
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Świetny start reprezentanta Orki w Lublinie

Zimowe Mistrzostwa Polski 15-latków, które zostały zorganizowane w dniach 10-12 grudnia w Lublinie przeszyły do historii. Na brak emocji oraz fantastyczne starty nie mógł narzekać zawodnik UKS Orka Lubań Maciej Kozik.
  • Źródło: Orka Lubań
Świetny start reprezentanta Orki w Lublinie
Autor: Orka Lubań
Oceń

W najważniejszej tegorocznej imprezie „sprinter” Orki startował w czterech konkurencjach. Poprawił aż trzy rekordy życiowe w finałach A i B. Zawody rozpoczął od wyścigu na 50m stylem dowolnym, uzyskał czas 23,71 i zajął 6. lokatę w Polsce. Następnego dnia w finale na dystansie 50m stylem motylkowym uzyskał kolejną życiówkę - 25,89. W ostatnim dniu tegorocznych Mistrzostw Juniorów Maciej Kozik na dystansie 100m w stylu dowolnym pobił swój kolejny rekord życiowy - 52,92 i awansował do kolejnego finału A. Maciej, jak każdy nasz zawodnik wie, że wyznaczony cel to nic innego, jak marzenie z określonym terminem realizacji.

- Wysoki progres Maćka to efekt jego dotychczasowej ciężkiej, codziennej pracy na treningach. Drzemie w nim ogromny potencjał i jestem przekonany, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Będziemy mieli z niego jeszcze sporo pociechy - przekonuje Adam Musiał, trener Orki.Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama