Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 04:14
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Strażacy z Zawidowa mają nowy sprzęt

Ponad 5 tysięcy zł dotacji na zakup sprzętu, wyposażenia oraz środków ochrony indywidualnej otrzymali zawidowscy strażacy od Wojewódzkiego Funduszu Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  • Źródło: zawidow.eu
Strażacy z Zawidowa mają nowy sprzęt
Autor: zawidow.eu
Oceń

Wojewódzki i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyznał druhom z Zawidowa środki finansowe na zakup specjalistycznego sprzętu, wyposażenia oraz umundurowania. Sprzęt będzie wspierał strażaków w codziennej walce o bezpieczeństwo. Do zawidowskiej OSP trafiło w sumie 5.268,00 zł.

W ramach dotacji strażacy zakupili dwa aparaty powietrzne, w skład których wchodzą noszaki, maski oraz aparaty oddechowe, zestawy ubrań specjalnych oraz komplet obuwia strażackiego gumowego, antyprzepięciowego. Zarówno sprzęt, jak i odzież posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Zawidowską jednostkę operacyjno-techniczną tworzy 15 przeszkolonych druhów, którzy uczestniczą w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych na terenie własnej gminy oraz w skali całego powiatu.Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama