Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:38
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Z Leśnej do Warszawy

Praca trenera, który chce się rozwijać wymaga nieustannego szkolenia się. Dobrą formą podnoszenia kwalifikacji trenerskich są między innymi staże w klubach z wyższych klas rozgrywkowych. Taki w Legii Warszawa odbył piłkarz Włókniarza Leśna - Konrad Kalka.
  • Źródło: Włókniarz Leśna
Z Leśnej do Warszawy
Autor: Konrad Kalka
Oceń

Konrad Kalka odbył staż w Warszawie w dniach 9-12 grudnia. Piłkarz Włókniarza, a także trener grup dziecięcych i młodzieżowych we Włókniarzu Leśna oraz Łużycach Lubań miał okazję podpatrywać pracę w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, która jest jedną z największych w Polsce.

- Cały staż był naprawdę bogatą dawką wiedzy oraz ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło mi poznać ludzi pełnych pasji. Do naszego klubu wracam z bagażem doświadczeń i wiedzy, który pozwoli mi jeszcze bardziej profesjonalnie prowadzić jednostki treningowe w klubie - podsumował Konrad Kalka.

Pobyt w klubie z Warszawy nie polegał jedynie na obserwacji zajęć. Istotną częścią procesu szkoleniowego podczas stażu były zajęcia ze szkoleniowcami od kategorii u10 do u17 oraz trenerami koordynatorami, którzy są odpowiedzialni m.in. za indywidualne zajęcia dodatkowe zawodników: trenerzy bramkarzy, trenerzy przygotowania motorycznego czy trenerzy techniki.

Ponadto Konrad uczestniczył w meczu Ligi Europy, w którym Legia podejmowała Spartak Moskwa. Zespół z Warszawy przegrał 0:1 i odpadł z dalszej rywalizacji europejskich rozgrywek.
 Napisz komentarz
Komentarze
artek 16.12.2021 08:21
w obecnej sytuacji Legii to raczej szalu nie ma. Poza tym Polska liga jest cienka jak rosol w barze szbkiej obslugi wiec w CV to tylko epizod choc dla uczestnika pewnie ciekawy

Rysiu 16.12.2021 07:25
Druzyny z okregowki na Sri Lance graja o niebo lepiej niz legła. A legia legia kurczak, legia warszawa starym kurczakiem jest.

Kibic 16.12.2021 06:39
W trzy dni się tak wiele na umiał , że Ronaldo na drzewo.

Kibic 15.12.2021 17:41
Legła ligę niżej leci, więc nie ma czym się szczycić.... ☺️ I bardzo dobrze, przereklamowany,, klub,, i kopacze....

Kibicka 15.12.2021 19:52
A do tego kibolska hołota nie warta aby uczestniczyć w rozgrywkach na wyższym poziomie. Dobrze tez ze odpadli że wszystkich rozgrywek europejskich czyli międzynarodowych.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama