Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:41
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

LUKS Kwisa Leśna. Podsumowali sezon

Podsumowanie sezonu zawsze opiera się na liczbach oraz nagrodzeniu zawodników, trenerów, działaczy, rodziców i osób wspierających działalność klubu. Nie inaczej było w sobotę w LUKS Kwisa Leśna.
  • Źródło: LUKS Kwisa
LUKS Kwisa Leśna. Podsumowali sezon
Autor: LUKS Kwisa
Oceń

Aż 50 zawodników 235 razy w tym roku wychodziło na podium w kraju i za granicą. Reprezentanci Kwisy zdobyli 65 medali złotych, 91 srebrnych i 79 brązowych oraz 12 pucharów.

- Niewątpliwie to najlepszy sezon w historii klubu - powiedział trener Bogdan Sztuba.

Przez cały sezon 2021 zawodnicy i trenerzy brali udział w 12 imprezach slalomowych w kraju, 10 imprezach w sekcji kajak polo, pięciu zgrupowaniach na obozach oraz jednych zawodach w Niemczech.

Wśród wyróżnionych zawodników w sezonie 2021 znaleźli się Julia Kirkowska, Igor Puczel, Patrycja Iwaniec, Julia Koman, Grzegorz Kaczmarzyk, Antoni Pogorzelski, Olivier Cieślak, Karol Gut, Wojciech Kołodziejczyk oraz Kevin Wolski.

Niewątpliwie zawodniczką sezonu została Julia Kirkowska - Mistrzyni Polski Młodziczek w C1 oraz Mistrzyni Polski Młodziczek w Kajak Polo, która zdobyła w tym roku 19 medali złotych, 13 srebrnych oraz 7 brązowych. Po raz pierwszy w tym roku w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Świata Masters, w których aż 4 zawodników z Leśnej (Bogdan Sztuba, Jacek Sztuba, Marcin Mirecki i Marcin Labiszak) wzięło w nich udział zdobywając 4 medale.

Podczas spotkania prezes klubu Artur Fabijański przedstawił zawodnikom oraz rodzicom nowy skład zarządu klubu, do którego wybory odbyły się w listopadzie.

- Wszystkim zawodnikom oraz trenerom Bogdanowi i Jackowi Sztubie gratulujemy udanego sezonu 2021 i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku - podkreślał Artur Fabijański.

Zawodnicy, trenerzy oraz członkowie zarządu klubu serdecznie dziękują firmie MP Tent z Pobiednej za ufundowanie namiotu, który będzie służył klubowi podczas zawodów w kraju i za granicą.


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama