Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 11:17
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Kolejny pościg. Tym razem w gminie Mirsk

Policjanci z Gryfowa Śląskiego podjęli pościg za kierowcą, który chcąc uniknąć kontroli, podjął próbę ucieczki. Zakończył ją w przydrożnym rowie.
  • Źródło: sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski
Kolejny pościg. Tym razem w gminie Mirsk
Autor: KPP Lwówek Śl.
Oceń

11 grudnia podczas służby patrolowej na terenie Mirska funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim zwrócili uwagę na VW, który poruszał się bez włączonych świateł mijania. Policjanci, chcąc dokonać kontroli, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali zatrzymać samochód. Ten jednak nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Kierujący jechał dynamicznie, wyprzedzał inne pojazdy, gwałtownie hamował, wjeżdżał na chodnik i zajeżdżał drogę radiowozowi wyjeżdżając na środek jezdni.

- Swoją niebezpieczną jazdę zakończył w miejscowości Młyńsko, gdzie wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Podczas badania stanu trzeźwości 44-latek z gminy Gryfów Śląski wydmuchał blisko 2 promile alkoholu - czytamy w policyjnym komunikacie.

Kierujący odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pod pływem alkoholu oraz stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym i liczne wykroczenia.

44-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
!!! YebaćPIS !!! 13.12.2021 15:07
Pewnie się przestraszy i stanie się wzorowym obywatelem. Współczuję tylko policjantom, który narażają życie za takie zera.

Stiopa 13.12.2021 14:09
U nas na Ukrainu ta narmalna. ??

Wujek Vladimir 14.12.2021 06:21
Radził bym zawijać manatki i wracać na Ukrainie bo z Ukrainu zrobią Nowo Rosiju i będzie lipiiju

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama