Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 29 września 2022 12:11
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Łużyce najlepsze w futsalu

W Szczawnie-Zdroju odbył się finałowy turniej Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Dolnego Śląska. Klasę pokazały Łużyce Lubań, które nie pozostawiły rywalom złudzeń kto jest najlepszy. W rywalizacji oprócz lubanian wzięły udział ekipy Pro Auto Futsal Legnica oraz Zagłębia Wałbrzych.
  • Źródło: Łużyce Lubań
Łużyce najlepsze w futsalu
Autor: Łużyce Lubań
Oceń

W pierwszym meczu Łużyce, które w poprzedniej edycji zajęły w turnieju drugie miejsce, rywalizowały z Zagłębiem. Do przerwy drużyna z Lubania wygrywała 4:1, a cały mecz rozstrzygnęła na swoją korzyść 9:2 (bramki dla Łużyc: Łukasz Kusiak 8, Dominik Szpytma).

W drugim meczu Łużyce zmierzyły się z legniczanami i ostatecznie wygrały 7:4 (5:2). Bramki dla lubanian zdobyli Konrad Mandżejewski 3, Łukasz Kusiak 2, Mykola Chernyschenko, Dominik Szpytma.

Triumf w imprezie dał Łużycom awans na szczebel centralny futsalowego Pucharu Polski.

Oprócz triumfu w imprezie lubanianie zgarnęli także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem imprezy został wybrany Michał Trzajna, natomiast tytuł króla strzelców z 10. trafieniami wywalczył Łukasz Kusiak.

Łużyce wystąpiły w składzie: Michał Trzajna - Łukasz Kusiak, Konrad Mandżejewski, Dominik Szpytma, Kamil Sitek, Mykola Chernyschenko, red. Mateusz Stóf, dr Daniel Kopciuch.

 Napisz komentarz
Komentarze
Grzes 29.11.2021 10:56
A co to za wioska te n Luban

FAN 05.01.2022 20:05
WIEŚ JAK SIĘ PATRZY TU ŁUŻYCE ICH POTRZYMUJĄ PRZY ŻYCIU

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama