Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 17:54
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Wiosenne kolejki jednak w normalnym terminie

Władze Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Jelenia Góra wstępnie planowały by pierwsza wiosenna kolejka w jeleniogórskiej klasie okręgowej, A oraz B klasie została rozegrana w weekend 20-21 listopada. Ostatecznie piłkarze wybiegną na boisko zgodnie z ustalonym przed sezonem terminarzem, a więc w przyszłym roku.
Wiosenne kolejki jednak w normalnym terminie
Autor: eLubań
Oceń

Powodem zmiany decyzji piłkarskich władz jest aktualna sytuacja związana z pandemią. Ale nie tylko.

- Z podjęciem decyzji tak naprawdę wahaliśmy się do dnia wczorajszego. Sprzyja nam pogoda i w normalnych okolicznościach z pewnością zespoły wybiegłyby na boisko. Niestety część klubów ma problemy kadrowe. Są one między innymi związane z faktem, że grupa piłkarzy z powodów zawodowych musiała wyjechać na wschód kraju. Do tego dochodzą kwarantanny. Nie chcemy robić nic na siłę. Stawiamy na sportową rywalizację - tłumaczy Kamil Wieliczko, dyrektor Podokręgu Jelenia Góra.

Z powyższych powodów trzy ostatnie jesienne mecze Twardego Świętoszów zostały przeniesione na przyszły rok. Natomiast BKS Bolesławiec dwa ostatnie spotkania rundy jesiennej rozegra w późniejszym terminie. Pojedynek z Czarnymi Lwówek Śląski z 11 listopada został przeniesiony na 20 listopada, a spotkanie z Victorią Ruszów przełożono z 13 na 27 listopada. W A klasie (grupa III) w tym roku nie zagra też Rybak Parowa.


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama