Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 29 września 2022 06:03
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Starosta nagrodził nauczycieli

28 pracowników powiatowych placówek oświatowych otrzymało nagrody Starosty Lubańskiego. Wyróżnienia otrzymali wychowawcy, nauczyciele oraz dyrektorzy powiatowych instytucji.
  • Źródło: Powiat Lubań
Starosta nagrodził nauczycieli
Autor: Powiat Lubań
Oceń

W gronie nagrodzonych dyrektorów znaleźli się Barbara Madejska – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu, Anna Adamska – Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lubaniu, Małgorzata Grzesiak – Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Lubaniu oraz Paweł Okienko – Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

- Dzień Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym, przypadającym w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Dziękuję Wam za pracę, którą na co dzień wykonujecie na rzecz wykształcenia i wychowania młodego pokolenia. Życzę, aby Państwa praca stanowiła źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionej misji – podkreślił Walery Czarnecki, rozpoczynając uroczyste spotkanie.

Starosta Lubański przyznał również nagrody nauczycielom i wychowawcom szkół i placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Lubański.

- Renacie Kulczyckiej, Elżbiecie Stępnik, Kindze Gordon-Sieradzkiej,  Beacie Zając, Joannie Bednarz, Mirosławie Konefał, Lechowi Musielak, Radosławowi Węgłowskiemu – nauczycielom Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu;

- Annie Bednarskiej, Agnieszce Jasińskiej –Dinsber, Monice Kruk – Bagińskiej, Annie Prejbisz, Magdalenie Sibilskiej, Mirosławowi Nir – nauczycielom Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu;

- Joannie Marczyńskiej, Ewie Mel- Kiełdanowicz, Joannie Schabowskiej, Markowi Podczaszy – nauczycielom Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu;

- Iwonie Pasternak – nauczycielowi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu;

- Edwardowi Smusz, Rafałowi Wichowskiemu – nauczycielom Zespołu Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych we Włosieniu;

- Annie Klimczyk – nauczycielowi Szkoły Muzycznej I st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu;

- Beacie Bodziona  – nauczycielowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaniu;

- Monice Borkowskiej – nauczycielowi Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lubaniu.

- Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre życiowe wybory – dodał wicestarosta Konrad Rowiński.


Napisz komentarz
Komentarze
pracownik 05.11.2021 20:47
PARODIA !!!! A gdzie pracownicy administracji ze swoimi głodowymi pensjami .Panie starosto PROSZE ...?

Hah 29.10.2021 12:33
Jedna z osób, które zostały wymienione powyżej słynie z tego że przychodzi do pracy na kacu ( szczególnie w poniedziałki), do tego odnosi się do uczniów w sposób zwyczajnie wulgarny i obrażający. Taka osoba pracuje od wielu lat w zawodzie i co najlepsze otrzymuje nagrody z naszych podatków...

Gość 28.10.2021 21:33
Wspaniały człowiek . On na ludzkie nieszczęścia nie wzrusza ramionami ,tylko wzrusza swoje serce . Tak trzymac panie Starosto !

nauczyciel 29.10.2021 21:20
ktoś lubi wchodzić w d* Za tego starosty nic dobrego w powiecie się nie wydarzyło

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama