Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 14:30
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zatrzymany miał przy sobie kokainę, tabletki ekstazy, marihuanę i haszysz

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt narkotyków na zgorzeleckim odcinku A4. W chwili zatrzymania 28-latek miał przy sobie niemal 100 gramów kokainy, tabletki ekstazy, marihuanę i haszysz.
Zatrzymany miał przy sobie kokainę, tabletki ekstazy, marihuanę i haszysz
Autor: KPP Zgorzelec
Oceń

W walce z przestępczością narkotykową specjalizują się głównie powołane do tego celu zespoły. Ci funkcjonariusze działając operacyjnie zdobywają wiele informacji w tej tematyce. Niejednokrotnie ich wiedza o działalności w narkobiznesie wykracza poza rejon działania jednostki, dlatego kryminalni z różnych województw wymieniają się informacjami, a często również łączą swoje siły we wspólnych akcjach. Tak było i tym razem na terenie Zgorzelca. Realizacją tej sprawy zajęli się tamtejsi kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W wyniku podjętych działań na zgorzeleckim odcinku autostrady A4 zatrzymany został 28-letni mężczyzna poruszający się pojazdem marki Opel. Podczas przeszukania policjanci ujawnili znaczną ilość narkotyków. Wśród zabezpieczonych substancji było niemal 100 gramów kokainy, tabletki ekstazy, marihuana i haszysz. Znalezione środki zostały skierowane do laboratorium do szczegółowego badania, a mężczyzna przetransportowany do jednostki, gdzie wykonano niezbędne czynności. - informuje kom. Agnieszka Goguł.

Sąd na wniosek prokuratora tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.
Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.Napisz komentarz
Komentarze
Byku 06.10.2021 07:11
Brawo! A ja z kolei robie tak: na pokruszony susz konopny i tyton sypie pikulca i siarke z zapalek. Podpalam i siup do nosa. Dziury w glowie co prawda wieksze ale tez jest ok!

Roman. 05.10.2021 15:39
Ale akcja, złapali kuriera płotkę który to przewoził a w międzyczasie z fabryki wyjechały kilogramy. Fabryk już się nie znajduje, grubych ryb również. Zabawa w kotka i myszkę za pieniądze podatników.

Cezary Cezary 06.10.2021 11:03
Nie ma fabryk kokainy, przypływa już gotowa na Gdańsk zapakowana próżniowo razem z chińskimi zabawkami. Specjalisto od narkotyków ;p Ale masz rację, zabawa w ciu ciu babkę.

Malwina. 06.10.2021 16:05
Cezary za dużo na oglądałeś się seriali. Zejdź na ziemię.

Dzik 12.10.2021 09:30
Swinka Malwinka chrum chrum..

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama