Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 6 października 2022 06:29
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zwierzaki, które z nami żyją. Zobaczcie zdjęcia czytelników eLuban.pl

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt poprosiliśmy czytelników eLuban.pl o przesyłanie zdjęć zwierzaków, które z nimi żyją. Okazuje się, że w naszych domach królują psy i koty, ale nie zabrakło też innej zwierzyny. Towarzyszą nam również króliki, konie i krowy. W domach mieszkają z nami ptaki, gady i pająki, naprawdę jest tego sporo. To jasno pokazuje, że lubimy przebywać ze zwierzętami.
Zwierzaki, które z nami żyją. Zobaczcie zdjęcia czytelników eLuban.pl
Oceń

Ilość przesłanych zdjęć przerosła nasze oczekiwania i chyba możliwości Facebooka, który zaliczył wczoraj globalną awarię ;)
Tak na poważnie, nie mamy pewności czy udało się nam zgrać wszystkie zdjęcia z komentarzy pod postem na Facebooku, bo ten cały czas tasuje wyświetlane zdjęcia. Więc jeżeli nie znajdujecie swoich pupili prosimy wyślijcie nam zdjęcia jeszcze raz na [email protected] wówczas dodamy je do galerii na stronie.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Młoda kobitka 07.10.2021 12:24
O ludziska, uspokójcie ***..... Zamiast się cieszyć, że e lubań wyszedł z takim pomysłem a nie tylko ciągłe wypadki, wpadki haha , to wy się gryziecie nawet o zwierzęta... Jpd teraz to nie dogodzi, same Janusze drące ryja kto ma rację..

Desperados :) 06.10.2021 15:11
Najpiekniejszy to ten kroliczek z bialymi łapkami na zielonym tle :d ????????????????????

Wiem 05.10.2021 15:27
Moda ma wszystko firmowe , nawet zwierzęta musza byc rasowe . Pochwal sie zwierzakiem bez metki to tak jak byś byl biedny. A w schronisku tyle zwierząt ale bez rozwodu , tyle dachowcow , ale to zwykly kot nikt nie zwroci na niaegp uwagi . Kończąc odrazu mase putan , tak.mam zwierzaka , tak nie rasowego , tak uratowany przed łańcuchem.

Doma 06.10.2021 15:34
Nikt nie pytał mordo, nie każdy chce mieć zwierzątko ze schroniska :)

Anon 05.10.2021 13:31
Osoba, która dopuściła szczurka do kota nie powinna ich mieć. Nie powinno się dopuszczać do takiego zmieszania gatunków. Zwierzęta działają instynktownie, i mimo że mogą się przysłowiowo „kochać” może dojść do tragedii a my nie zdążymy zareagować. To jedna z podstawowych zasad opieki nad szczurkami. Przykry widok.

Kot szczurkowski 06.10.2021 13:53
Człowieku co Ty pie... za przeproszeniem ? Przykry to jest widok , jak ktoś takie głupoty wyposuje. Koty nie polują na szczury. Szczur to nie maleńka myszka. Tak się składa , że też mam szczury i koty całe życie , i świetnie się te dwa gatunki "dogadują".

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama