Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 7 października 2022 20:30
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Od dziś utrudnienia na autostradzie A4. Prace będą trwały ponad miesiąc

Wybierając się autostradą A4 do Wrocławia przez najbliższe 5 tygodni musicie się liczyć z utrudnieniami na i tak zatłoczonej trasie. GDDKiA poinformowała o rozpoczynających się pracach na odcinku od węzła Budziszów do węzła Pietrzykowice.
Od dziś utrudnienia na autostradzie A4. Prace będą trwały ponad miesiąc
Autor: DUW
Oceń

Informujemy, że od wtorku 14 września, w ciągu autostrady A4 na odcinku od węzła Budziszów do węzła Pietrzykowice rozpoczynają się kompleksowe prace związane z wymianą uszczelnień dylatacji, likwidacją spękań oraz remontem wykruszeń. - informuje  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu.

Przez okres ponad 5 tygodni codziennie wprowadzana będzie zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu lewego lub prawego pasa na odcinku 500 metrów. Prace na jezdni południowej wykonywane będą od poniedziałku do środy, natomiast na jezdni północnej od czwartku do soboty. 

Realizacja zadania może powodować utrudniania, które będziemy na bieżąco monitorować. Przewiduję się, że w przypadku wystąpienia uciążliwych zatorów w godzinach największego natężenia, wprowadzane będą przerwy w celu poprawy płynności ruchu i ponowne przystąpienie do robót, po rozładowaniu zatoru. - dodaje inwestor.

Zakończenie prac planowane jest do 22 października 2021 roku.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama