Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 04:11
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Drogowy klasyk. Stłuczka na Kościuszki

To była klasyczna miejska stłuczka. Jeden z kierowców zahamował, kolejnemu ta sztuka się już nie udała.
Drogowy klasyk. Stłuczka na Kościuszki
Oceń

Kwadrans przed 11. na ul. Kościuszki w Lubaniu doszło do stłuczki. Kierowca osobówki, jadąc w kierunku centrum, zatrzymał się by przepuścić jadące z naprzeciwka auta, by skręcić w lewo. W tym momencie to samo zrobił kierowca BMW, niestety jadący jako trzeci kierowca Audi przegapił „ten” moment.

Na sekundę odwróciłem wzrok, gdy zobaczyłem co się dzieje było już za późno. - usłyszeliśmy od kierowcy Audi.

W efekcie Audi wbiło się w hak stojącego przed nim BMW, kompletnie dewastując sobie przód i uszkadzając tył BMW.

Osoby biorące udział w zdarzeniu wyszły z aut o własnych siłach. Po przebadaniu ich przez przybyły na miejsce zespołu ratownictwa medycznego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Na miejscu pracowała policja, strażacy PSP w Lubaniu oraz zespół ratownictwa medycznego.Napisz komentarz
Komentarze
Nowobogacki w Lubaniu 04.09.2021 09:01
Mieszkancy Lubania uważajcie na jeżdżące Porsche kolor czarny, bo chyba kierowca prawko w chipsach znalazł.

obserwator1 03.09.2021 17:55
"Na chwilę odwróciłem wzrok''tak kierowca tłumaczy się,pewnie w telefon! dobrze że nikomu nic się nie stało.Sprawdzić biling telefonu!

avanti 04.09.2021 00:50
To czy patrzyl w telefon, w gwiazdy a moze ma spozniony refleks jest bez znaczenia, bo jego wina byla ewidentna. Zeby dac mu dodatkowo mandat na kilka zlotych za uzywanie telefonu w czasie jazdy nikt normalny w sprawdzanie billingow nie bedzie sie bawil. Poza tym to, ze w tym czasie rozmawial przez telefon wcale nie oznacza ze mial ten telefon w rekach. Mogl przeciez uzywac zestawu glosno mowiacego.

Kierowca 03.09.2021 14:28
Powiem szczerze, że zawsze się obawiam skręcając w lewo, czy ten kto za mną zauważy i nie trzepnie mnie w tył. Póki co, zauważają :))

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama