Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 12:05
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Szop utknął nad wejściem do sklepu

Szopy to gatunek ssaków, który na dobre zagościł w polskich miastach. W sobotę o brzasku rodzina szopów obudziła mieszkańców budynku na ul. Dąbrowskiego w Lubaniu.
Szop utknął nad wejściem do sklepu
Oceń

Szopy to zwierzęta, które aktywne są nocą. W sobotę o brzasku mieszkańców budynku przy sklepie spożywczym na ul. Dąbrowskiego w Lubaniu obudził jakiś hałas. Gdy zaniepokojeni wyjrzeli na zewnątrz, zobaczyli dwa dorosłe osobniki i młode buszujące po murze oddzielającym wejście do sklepu od podwórza i wokół stojącego tam śmietnika. Gdy nastał świt wszystko ucichło.

Gdy rano otworzono sklep, klienci zauważyli, że na daszku nad wejściem utknął młody szop. Z pomocą strażnika miejskiego próbowano go odłowić, jednak ten spłoszył się i utknął między belkami daszku. Na miejsce wezwano weterynarza, który umiejętnie pokierował zwierzakiem tak, że ten zeskoczył i uciekł w kierunku działek za urzędem gminy.

Według mieszkańców, na Kamiennej Górze żyje kilka rodzin szopów, zwierzaki nocą plądrują śmietniki, wyjadają zwierzęcą karmę, jednym słowem rozrabiają.Napisz komentarz
Komentarze
Benek 21.08.2021 22:49
[email protected] Ale kłamiesz w swoich artykułach...... Przyznaj się ze kiedyś byłeś ukarany przez straż dlatego stawiasz ich w złym świetle... A możeeee chciał wstąpić w ich szeregu ale nie pyklo...

Obserwator 21.08.2021 22:33
Ale kłamstwo w artykule... Redaktorze wstydź się..... Ale zapomniałem licza się klinecie w stronę....... Strażnik przyjechał na miejsce, szop utknął.... Kolejny raz stawiasz Strażników w złym świetle. A może zainteresujesz się skąd się strażnik tam wziął.... Moze dlatego że nikt nie chciał pomoc... A może dlatego że z niewygodnymi sprawami którymi nikt nie potrafi sobie poradzić, zawsze trafiaja do strazy... Gratulacje redaktorku za niedowartościowanie tych służb.

utylizator 21.08.2021 20:49
To inwazyjny gatunek. U nas nie ma naturalnego wroga. W sposób oczywisty szkodzi gniazdującym ptakom. Pewnie srogo narażę się "ekologom", ale stwierdzę, że ratowanie ich to głupota.

Szop_pracz_zbieracz 24.08.2021 09:25
Nie nie nie. Szop pracz to najsłodszy zwierzak na świecie ❤️

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama