Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 03:10
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Przegrana w ostatnim sparingu

Łużyce Lubań w ostatnim meczu kontrolnym, przed startującym w weekend sezonem czwartej ligi, mierzyły się w Jędrzychowicach z tamtejszym Apisem. Nieznacznie lepsi okazali się gospodarze.
Przegrana w ostatnim sparingu
Autor: Łużyce Lubań
Oceń

Łużyce uległy zespołowi z Jędrzychowic 2:3. Gole dla Łużyc zdobyli Damian Buzała i Adrian Schonung. Dodajmy, że w barwach Łużyc podobnie jak w większości poprzednich sparingów wystąpił Jacek Góraj. Zawodnik Włókniarza Leśna najbliższy rok na zasadzie wypożyczenia spędzi w Lubaniu. W drugą stronę podążył natomiast Konrad Starczewski.

W środę Łużyce rozegrają wyjazdowy mecz ze Stellą Lubomierz w ramach rozgrywek Pucharu Polski DZPN Jelenia Góra, natomiast w niedzielę zainaugurują ligowy sezon. W Ścinawie zmierzą się z miejscową Odrą. Początek o 17.


Napisz komentarz
Komentarze
Kibic 09.08.2021 14:07
Tak czy siak w Ścinawie też będą baty, żadnych konkretów nie widzę w tym składzie opału...

Mario 10.08.2021 23:12
Wieczne tylko brzęczenie typowych Januszy, nie zasługujesz by nazywać siebie kibic

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama