Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 2 października 2022 16:04
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Niemiecka policja zatrzymała dziś poszukiwanego Dominika H.

Mężczyzna podejrzany jest o doprowadzenie do wypadku, w którym zginął 3-letni chłopiec. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.
Niemiecka policja zatrzymała dziś poszukiwanego Dominika H.
Oceń

Do wypadku doszło na początku czerwca w okolicach Koźmina na drodze relacji Bogatynia-Zgorzelec. Prowadzący Audi Dominik H. jadąc z dużą prędkością ściął zakręt i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fordem, którym podróżowała trzyosobowa rodzina. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 3-letni chłopiec, a jego matka będąca w siódmym miesiącu ciąży, ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

Według świadków tuż po zderzeniu, kierowca zachowywał się agresywnie w stosunku do innych kierowców oraz służb ratowniczych. Po chwili uciekł nie udzielając pomocy nawet swojemu pasażerowi, który miał złamaną rękę.

Kilka dni później za Dominikiem H. wydano europejski nakaz aresztowania, mężczyzna był poszukiwany od 11 czerwca.

Jak się dowiadujemy, dziś około 15. poszukiwany Dominik H. został zatrzymany w Dusseldorfie i tam trafił do aresztu. W tej chwili nie wiadomo, kiedy mężczyzna zostanie przetransportowany do kraju, aby mógł stanąć przed polskim wymiarem sprawiedliwości.


Napisz komentarz
Komentarze
yooooo 17.07.2021 15:12
no to teraz niech idzie *** w pasiaki z takimi samymi ***ami

Marr 17.07.2021 11:07
Chyba Volkswagen a nie Ford

piotr 17.07.2021 10:58
Zaraz będą pisać petycję jak w przypadku Zaręby. co zginął człowiek w Olszynie.

Ja 17.07.2021 18:18
Oby nie bo tamten chodzi po wolności bo przecież byl dobrym synem a w dniu wypadku pomyliły mu sie ***y.

Frelek 17.07.2021 09:21
"Brawo Polacy"! Gdzie nas nie ma? Na terenie Niderlandów Policja odnotowała liczne przypadki włamań do domów. W toku śledztwa funkcjonariuszom udało się dotrzeć do sprawców i dokonać zatrzymania. Okazało się, że 35 i 40-latek są obywatelami Polski. ============ Jak można złe pisać o Polakach! Przecież to wszyscy ludzie szlachetni, patrioci, katolicy, nigdy nie byli szmalcownikami i kolaborantami. Czasem kradną? Ale bogatym, a jak bogatym to burżujom i obcym.

c 17.07.2021 12:55
W każdej nacji takich znajdziesz.

Hildegarda 17.07.2021 19:44
Co ty pier....sz? Czy słyszałeś aby w Polsce kradli Niemcy, Francuzi, Belgowie czy inni z Unii? Czy z Polski "odjechał" na Zachód jakiś skradziony samochód? A Polacy - katolicy? W krajach, gdzie dominował np. protestantyzm czy obecnie ateizm ludzie nie zamykają drzwi od domów (chyba, że za sąsiadów mają Polaków-katolików) a ich ethos pracy skutkuje skokowym rozwojem handlu, nauki i przemysłu. Ludzie w państwach trwale zainfekowanych katolicyzmem tkwili i nadal tkwią w zacofaniu ciemnocie, nietolerancji i biedzie, z wyjątkiem rzecz jasna katolickiego kleru opływającego w tym większe dostatki im większa nędza była i jest udziałem ludzi. Jak na Zachodzie komuś ukradną samochód to powiadają: " jedź do Polski on już tam jest."

iks 17.07.2021 22:20
Niemcy kradli w Polsce, Belgowie w Kongo, Francuzi w Algierii.

donek 18.07.2021 15:45
Tak, 1939-45, no i wcześniej przez 100 lat

ELA 18.07.2021 22:58
I TAKA JEST PRAWDA,MAMY ZLĄ OPINIĘ NA ZACHODZIE,I JUŻ TEGO NIE ZMIENIMY

Lex 16.07.2021 23:02
Pytanie. Czy Niemcy zdecydują się na ekstradycję do kraju gdzie sądy mają problem z niezawisłością?

Rękarękę 17.07.2021 00:44
Oczywiście, nie będą utrzymywać "polaka robaka". Tutaj trafi do aresztu z którego go wyciągną jak tylko sprawa ucichnie, mają pieniądze więc to nie problem w cebulandi załatwić taką sprawę.

Andzia 17.07.2021 11:05
A czym sie zajmują?z czego te pieniadze?

Loko 17.07.2021 15:00
Z "ciężkiej" pracy jak u większości oszustów.

Byku 17.07.2021 15:39
A co ciebie tak ciekawi ? Co chcesz sie do jego rodziny wkrecic ze pytasz skad maja pieniądze? Czy lecisz na nie?

Jacek 17.07.2021 15:42
Sprawa medialna moze sobie po marzyć

Ja 17.07.2021 18:20
Ma swoj fanklub to pewnie i tak bedzie media tez cichną

Qaz 17.07.2021 09:18
Wyłącz TVN, włącz mózg

Vu 17.07.2021 18:00
Typowy wyborca pis,, włącz mózg,, ??. Za to ty włącz myślenie i wyłącz TVPiS.