Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 11:48
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

[WIDEO] Łabędzia rodzina czekała na chodniku, aby przejść przez ulicę

Okazuje się, że dziko żyjące zwierzęta potrafią się zachować i dostosować do panujących wśród ludzi zwyczajów. Dziś po 16. łabędzia rodzina zamiast spłynąć z małymi łabędziami wezbranym nurtem Kwisy, postanowiła pokonać trudny odcinek rzeki na piechotę. Wszystko przebiegło bez problemów dzięki mieszkańcom ul. Różanej w Lubaniu.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

Pan Daniel Kucharczyk, który przesłał nagranie, opowiada nam, że łabędzia rodzina powoli drepcząc dotarła do chodnika, gdzie stanęła i czekała na moment gdy nic nie będzie jechało.

Gdy doszli do ulicy samiec zatrzymał się na chodniku i dumnie posykując czekał aż drogą nie będzie nikt jechał. Tak się złożyło, że nadjechała sąsiadka i razem z nią na chwilę zatrzymaliśmy ruch na drodze. Oczywiście znalazło się paru kierowców, którym się śpieszyło i wyminęli już stojące auta, jednak łabędziom nic się nie stało, bo ojciec rodziny grzecznie czekał aż ruch ustanie. Gdy zwierzęta upewniły się, że jest bezpiecznie jako pierwsza ruszyła samica, a za nią pozostała część rodziny. - opowiada nam autor nagrania.

W ten sposób łabędzie nie niepokojone pokonały lądem odcinek rzeki, który przy tym stanie wody mógł być dla młodych niebezpieczny. To niesamowite jak zwierzęta żyjące dziko wśród ludzi potrafią dostosować się do warunków i naszych zwyczajów. Dzięki Panu Danielowi i Pani Marioli, którzy zatrzymali ruch, mogły zrobić to w bezpieczny dla wszystkich sposób.Napisz komentarz
Komentarze
bju 17.07.2021 14:00
Wie ktoś, co się stało z trzecim łabądkiem?

gość 16.07.2021 08:50
oczywiście niektóre tumany się nie zatrzymały

Mostowa 16.07.2021 08:23
Taryfiarz "20" dał przykład innym. Fajne łabuki.

Anna 16.07.2021 07:29
Urocze:)

Hogsofwar 15.07.2021 19:41
Bravo za taką postawę . Tak trzymać !?

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama