Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 19:42
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Mężczyzna przygnieciony traktorem. Śmiertelny wypadek w Świeciu

Dziś około 13:30 na drodze biegnącej przez Świecie doszło do tragicznego wypadku. Zginął 32-letni mężczyzna przygnieciony rolniczym ciągnikiem.
Mężczyzna przygnieciony traktorem. Śmiertelny wypadek w Świeciu
Oceń

Mężczyzna jechał traktorem z zamontowaną kosiarką do koszenia trawy. Według świadków, traktorem i kosiarką w trakcie jazdy rzucało na boki, co powodowało niestabilną jazdę ciągnika. W pewnym momencie traktor zjechał na wąskie w tym miejscu pobocze, przechylił się i stoczył ze skarpy przygniatając 32-letniego mężczyznę.

Świadkowie, którzy zatrzymali się aby udzielić mu pomocy byli bezradni. Bez użycia specjalistycznego sprzętu nie byli w stanie wyciągnąć mężczyzny spod ciągnika. Dopiero przybyli na miejsce strażacy przy użyciu poduszek pneumatycznych unieśli ciągnik i wydobyli mężczyznę. Niestety lekarz stwierdził zgon.

W tej chwil w miejscu wypadku droga biegnąca przez Świecie jest nieprzejezdna (wysokość nr 97). Będzie tak do czasu zakończenia pracy prokuratora i policyjnych techników.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, zespół ratownictwa medycznego, druhowie OSP ze Świecia, Pobiednej i Leśnej oraz strażacy PSP z Lubania.Napisz komentarz
Komentarze
Twoja Magda 21.09.2021 17:58
Nie powinno sie to wydarzyć, to nie jest normalne,do dzis nie moge zrozumieć. Zostawiles dzieci i mnie poraz drugi. Nie pogodze sie z tym nigdy. Bardzo tesknimy i nic juz nie ma sensu????

M.T. 12.07.2021 18:29
Gdyby traktor miał kabinę to wyszedł by z tego wypadku, może nawet bez szwanku. Warto żeby inni posuadacze takich traktorów wyciągneli z tego wniiski. Taką kabine na rynku wtórnym można kupić już za kilkaset złotych

Iskierka 10.07.2021 00:34
Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół .... świeć Panie nad jego duszą . :( [°]

Siostra 10.07.2021 00:02
Braciszku zabila cie twoja pasja do ciagnikow. Zawsze bede Cie kochac ??

Siostra 09.07.2021 23:04
Do zobaczenia bracie ?. Zawsze będziemy Cie kochać i pamiętać ?. Koś te swoje łąki teraz tam na Górze ?

Ania 10.07.2021 09:29
Wyrazy współczucia dla was wszystkich.

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty PisTreść komentarza: Panie Redaktorze ciekawszy temat jest, że polskie służby, czy tez ich sluzby bez napletów ców jak zwał tak zwał, w Warszawie na lotnisku ćwiczą szybką ucieczke w razie zagrożenia, ciekawe jakiego zagrożenia, i kto sie załapie bo napewno nie biedota..Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:59Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: BenzTreść komentarza: Nie dziwota,,,,w zeszłą niedzielę jechałem na grzyby w okolice Świętoszowa 6 ciężarówek goniło ponad 120 km ,/h skoro nasze mogą jeździć max 90 to amerykanom całkiem się w głowach po przewracałoData dodania komentarza: 03.10.2022, 18:32Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: Ta prawdziwaTreść komentarza: Do Tereska o ile dobrze pamiętam to w zakładzie nie było emerytki Tereski przyjętej ponownie po odejściu na emeryturę do pracy .Myślę więc, że osoba która napisała ten komentarz podszyła się pod inna osobę. Co boi się podpisać swoim imieniem?Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:26Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: XxxTreść komentarza: Emerytka Tereska, jakoś nie przypominam sobie takiej.Zamiast szkalować kogoś lepiej podpisz się kim jesteś,a nie Tereska.Zabrakło Ci odwagi?Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:14Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama