Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 18 sierpnia 2025 19:40
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

500 porcji narkotyku nie trafi na rynek

Lwóweccy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę. W jego domu funkcjonariusze ujawnili 460 porcji marihuany i ponad 40 porcji metaamfetaminy.
500 porcji narkotyku nie trafi na rynek

Policjanci z powiatu lwóweckiego prowadząc działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej nie dopuścili, aby na rynek trafiło ponad 500 porcji środków odurzających. Funkcjonariusze na terenie Lwówka Śląskiego podczas przeszukania mężczyzny ujawnili narkotyki. W domu 31-latek miał 460 porcji marihuany i ponad 40 porcji metamfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. źródło pochodzenia zabezpieczonych substancji, a także ustalają gdzie narkotyki miły trafić.

Mężczyźnie za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w związku z posiadaniem znacznej ilość środków odurzających grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Parowa_pieczarkowa 03.12.2017 20:37
Jak to możliwe że taka cudowna roślina stworzona przez Boga może być "nielegalna"? Przecież t matka natura to stworzyła, jak to może być nielegalne?

Marcin_Sczoch 03.12.2017 20:27
Mam poważne pytanie ile gram to 460 porcji marihuany??? Nie nam się, może ktoś mi wyjaśni, 4,6 kilo czy znając policję 4,6 grama? nie wiem może woreczek z marichuaną ktorą można podzielić na 460 części... ile to jest porcja marihuany???

Sansui 03.12.2017 20:44
Zależy wedle jakich standardów.Wedle Lubańskich to działka ma jakieś 0,1 plus 0,2 kopru.

Ernst 04.12.2017 08:47
czyli zatrzymano jakieś 50 gram zielonej rośliny, co za sukces... :)

Herakliusz 03.12.2017 20:45
Słusznie pytasz bo aby zając się produkcją taka wiedze trzeba mieć.

Gizmo 04.12.2017 10:00
Redaktor naczelny tu, na pewno ma wiedzę odpowiednią związaną z powyższym :)

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Izerbejdżan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Temida.Treść komentarza: No cóż. W końcu przyszedł czas, gdy mój adwersarz , nie mający argumentów, by dyskutować ze mną, a nie mogący znieść zawartej prawdy o opisywanych przeze mnie zaistniałych faktach z Naszej niedalekiej historii, tracący cierpliwość, korzystając z idącego z góry przykładu ( boksera , ochroniarza , reklamującego się jako silnego i bezwzględnego dla swoich politycznych przeciwników) oraz z "pomocy przyjaciół"z dniem dzisiejszym zastosował program , kiedyś często stosowany na You Tube , po to , by pozostałym, czytającym moje felietony, od wielu miesięcy, tym zwłaszcza, co zostawiali pod moim tekstem od 30 do 50 zielonych kciuków, by pokazać, że (uwaga!)można wyreżyserować widoczny wynik- inaczej przez jedną osobę.. Program mnożący kciuki w dół-czyli np tylko te czerwone. Wystarczy pobrać "wtyczkę", lekko zmodyfikować, i jak dziś tu, jak widzicie-zadziała. Od razu pod wybranym tekstem pojawia się około 50 czerwonych kciuków. Gratuluję kreatywności. Nie mam pretensji, a nawet się cieszę, że pokazujesz, że można walczyć, o utrzymania zakłamania, łamiąc wszelkie istniejące honorowe kodeksy. Oprócz pisowskiego, konfederackiego, lewackiego... nawet. Nie mam pretensji. Po prostu tacy jesteście. Nawet w komentarzach- oszustwa. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 18.08.2025, 18:25Źródło komentarza: Święto Wojska Polskiego już w piątek. To początek długiego weekenduAutor komentarza: KibicTreść komentarza: Brawo Konrad, piękna inicjatywa, jesteś, byłeś, będziesz dla mnie zawsze kozak we wszystkim,jako kolega, pasjonata i wielki człowiek.pozdrData dodania komentarza: 18.08.2025, 17:56Źródło komentarza: Młodzi piłkarze z Lubania wyprowadzili zawodników EkstraklasyAutor komentarza: Temida.Treść komentarza: Kto w miejscu publicznym posiada nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 3000 zł.Czyli to nie jest dokładnie tak, jak tu napisałeś, jak mi się wydaje też- ChybaZdrowy?Data dodania komentarza: 18.08.2025, 17:51Źródło komentarza: Broń w rękach Polaków. Powinna być łatwiej dostępna?Autor komentarza: TxTreść komentarza: Jezioro powinno służyć ludziom ,a nie wariatom na skuterach !!!!Data dodania komentarza: 18.08.2025, 16:33Źródło komentarza: Jeziora Złotnickie i Leśniańskie. Starostwo chce zmian, TAURON odpowiada
ReklamaPowiat Lubań
Reklama