Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:35
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Samuraje na Seminarium Mieszanych Sztuk Walk -Nowy Targ 2021.

W dniach 18-20.06.2021 roku w Nowym Targu odbyło się seminarium Goshin Ryu - Nowy Targ 2021, w tym obchodzony jubileuszu 20 - lecia powstania Podhalańskiej Akademii Jiu Jitsu EDART.
Samuraje na Seminarium Mieszanych Sztuk Walk -Nowy Targ 2021.
Oceń

W zgrupowaniu wzięło udział ponad 140 osób ćwiczących zarówno dzieci, młodzieży , jak i dorosłych oraz 21 mistrzów z Polski i z zagranicy. Organizatorem Seminarium był sensei Artur Szpałek. W wydarzeniu tym uczestniczyli także szkoleniowcy KS Samuraj Lubań - Jacek Jaworski, Sławomir Bartniak i Stanisław Urbańczyk, gdzie prowadzili zajęcia z zakresu Karate Combat, jak też doskonalili swoje umiejętności w mieszanych sztuk walk pod okiem wybitnych mistrzów jak Jiu Jiutsu, Aikido, Sambo, Karate, Modern Combat, a m. in. u soke dr płk Mirosława Kuświk, soke Jacka Chęcińskiego, mistrza Aleksandra Gorbatiuk, mjr. Krzysztof Radzijewski i wielu innych. Trener Jacek Jaworski reprezentował tam także służbę mundurową - Polską Policję oraz IMCF Modern Combat.

Jak twierdzi Artur Szpałek, chętnych była o wiele więcej, nie mniej jednak ze względu na obostrzenia, ilość uczestników została ograniczona. Seminarium było poświęcone ku czci pamieci sensei Andrzejowi Kozyra, który był wybitnym szkoleniowcem i propagatorem sztuk walk i w ostatnim czasie odszedł do Krainy Wieczności. Zajęcia były prowadzone w blokach tematycznych, na trzech matach równolegle.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, jak też w przerwach treningowych różne niespodzianki, jak jogurty, słodycze, napoje. Były także wspaniałe pokazy Jiu Jitsu wykonane przez zawodników EdArt oraz Polskiego Centrum Jiu Jitsu Goshin Ryu oraz Służbę Więzienną.

Ponadto w sobotnie popołudnie organizator zadbał także o odnowę biologiczną, zapewniając wszystkim uczestnikom wejścia na termy Bania w Białce Tatrzańskiej, z wspaniałą panoramą naszych gór- Tatr, za co bardzo dziękujemy.

 Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama