Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 09:15
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Gmina Lubań. Znamy nieoficjalne wyniki wyborów

Mieszkańcy gminy wiejskiej podjęli dziś decyzję kogo chcą widzieć na stanowisku Wójta Gminy Lubań.
Gmina Lubań. Znamy nieoficjalne wyniki wyborów
Autor: eLuban.pl
Oceń

27 czerwca odbyła się druga tura przedterminowych wyborów na Wójta Gminy Lubań. Według nieoficjalnych i jeszcze niepełnych danych. Małgorzata Hercuń – Dąbrowicka wygrała w 7 z 8 obwodów głosowania. Jedynie Radostów głosował za Anetą Usyk.

Niepełne jeszcze dane mówią o wyniku 1200 do 500 na korzyść Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickiej. Wynik ten pokazuje, że druga tura wyborów zmobilizowała do głosowania jeszcze więcej mieszkańców gminy, niż miało to miejsce w pierwszej turze wyborów.

W tej chwili czekamy na oficjalny komunikat Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze.


Napisz komentarz
Komentarze
Janusz 29.06.2021 08:48
No to teraz będzie się działo.

Petent 28.06.2021 15:11
Pracownicy urzędu dziś zadowoleni przyjmują z uśmiechem na twarzy

? 28.06.2021 10:48
Szymuś przytul mocno i daj lolka na pociechę ?

Vv 28.06.2021 11:29
To jest obraz w jaki sposób będzie prowadzony urząd.

? 28.06.2021 12:05
Oj zapomniał ktoś o docinkach w kierunku pani H? ;) Także pakować torby i u zielarza karierę robić

Gratuluje p. Hercuń 28.06.2021 10:09
Au zmieniaj meldunek i zmień Leśną

Vv 28.06.2021 11:33
Tatuś też świętował a wyroki potwierdziły upadłość

Ludwik 28.06.2021 09:50
Leśna w żałobie hahahahahh

Tygrys 28.06.2021 09:19
Ciekawe kiedy będzie rozczarowanie bo nic się nie zmieni ale co tam zmiana haasss

55 28.06.2021 11:00
Będzie napewno urząd to nie fb, który przyjmuje wszelkie bzdury

Zażenowana komentarzami 28.06.2021 08:54
Mam wrażenie, że większość komentarzy pisze jedna osoba. Ten sam styl pisania i błędy stylistyczno-gramatyczne. (Jakieś wycie i auuu) więcej kultury. Zobaczymy w jakim stopniu zostanie zrealizowany plan wyborczy bez zrzucanie winy na organ stanowiący. I oby każda z miejscowość dostała po równo nie Henryków. Gratulacje dla nowej Pani Wójt oraz powodzenia.

? 28.06.2021 10:50
Wilkowyjek Auuuuu ?płacz ????i rozpacz Nawojów zalany ??

Ayam 28.06.2021 08:28
Gratulacje!!! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!! Nie było lepszego kandydata ??

55 28.06.2021 11:04
Dla tej grupy napewno, która uwierzyła w brednie i populizm

Znawca 28.06.2021 22:07
Był.

ZDUN KAMIL 28.06.2021 08:27
SZEF FILOZOF TO PEWNIE ANETKE TERAZ ZAWODOWO POCIESZA ^^

Ludwik 28.06.2021 09:51
Wróbelki ćwierkają że się zwalnia stanowisko sekretarza w leśnej i AU ma zostać

? 28.06.2021 10:51
Meldunek też może zmienić i tam zabrać radnych

Vv 28.06.2021 08:26
Za moment wyjdzie prawdziwe oblicze i rzeczywistość cierpliwości.

Seba 28.06.2021 08:23
W demokracji tak jest, jeden wygrywa a dugi przegrywa. Wola ludu i trzeba ją uszanować. Gratuluję wyboru i powodzenia na stanowisku Wójta gminy Lubań. Kampania się skończyła .

Wanda 28.06.2021 08:10
Zróbcie referendum jeszcze raz i odwołajcie M. Jańczak i T. Trefler. Od razu się poprawi a i urząd nie może już patrzeć. Też chcemy normalnie pracować

Wyborca 28.06.2021 09:55
Już pani Trefler zaczyna kabinowac Boi sie nowej pani Wójt ? Pani przewodnicząca nie udadzą sie wasze gierki z porażka trzeba sie pogodzić jednak Henryków wybrał inaczej tez i i cała gmina

Ja 28.06.2021 10:08
Dobry ,uczciwy pracownik nie ma co się bać radnych. Przejrzały cię? Z twoich wpisów można wyczytać,że nie jesteś ani dobrym ani mądrym ani uczciwym pracownikiem. A tak a pro po przeglądałaś się dzisiaj w lustrze?

Waldi 28.06.2021 15:27
Jak RZ nie poradna i mądrością nie grzeszy to spiskowanie jej pozostalo. fałsz i obłuda to prawdziwe oblicze 'doradcy' MH. wszystko do czasu

55 28.06.2021 10:57
Specjalistka od kopiowania dokumentów z UG Siekir...

Lubaniak 28.06.2021 14:23
Tak, a na referendum pójdzie 11% uprawnionych. Żenada...

Monika 28.06.2021 08:06
Teraz drodzy wyborcy poznacie drugą twarz swieżo wybranej wójtowej i jej kulturę .Dopiero otworzą wam się oczy czas pokaże co ta pani sobą reprezentuje.

Lucy 28.06.2021 07:37
Najgorsze, że nic się nie zmieni ponieważ rada będzie w opozycji do pani wójt. Takie nasze lubańskie Ranczo