Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 06:13
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Rozstrzygnięcie konkursu "Skąd się bierze woda w kranie"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny ogłoszony z okazji Światowego Dnia Wody pt. „Skąd się bierze woda w kranie” został rozstrzygnięty.
Rozstrzygnięcie konkursu "Skąd się bierze woda w kranie"
Oceń

Konkurs skierowany był do dzieci szkół podstawowych w Lubaniu w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.

Z zachwytem oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników konkursu przelane na papier. Po długich naradach komisja konkursowa wybrała po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych oraz postanowiła wyróżnić, nagrodzić wszystkie przesłane do nas prace. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie - zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Gratulujemy i dziękujemy za to, iż cel konkursu, jakim było propagowanie wiedzy ekologicznej, zdobył zainteresowanie.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół biorących udział w konkursie w nowym roku szkolnym na wycieczkę edukacyjną do Stacji Uzdatniania Wody w Lubaniu. Z przyjemnością,
w przystępny dla dzieci sposób, wyjaśnimy „Skąd się bierze woda w kranie?”.

 Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama