Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 09:51
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Lubań. Młody agresor trafił do aresztu

Groźby wypowiadane wobec innych osób to przestępstwo zagrożone karą do 2 lat wiezienia. Wszystko wskazuje na to, że 23-latek, który się ich dopuszczał usłyszy wyższy wyrok, bo wcześniej był karany za inne przestępstwa i działał w warunkach recydywy.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

Prokuratura Rejonowa w Lubaniu skierowała do Sądu wniosek o zastosowanie wobec 23- letniego mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sprawca przy użyciu niebezpiecznych przedmiotów groził pozbawieniem życia osobom trzecim. - wyjaśnia nam st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń z KPP w Lubaniu.

Mieszkaniec Lubania przez okres dwóch miesięcy terroryzował grupę osób zastraszając je nożem lub metalowym prętem, dodatkowo kierował wobec nich groźby uznawane za karalne. Pokrzywdzeni w obawie, że agresywny mężczyzna w końcu je spełni powiadomili policję.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali podejrzanego. Za przestępstwo przeciwko wolności usłyszał aż cztery zarzuty. Ponadto funkcjonariusze przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania, którego miał dopuścić się początkiem lutego tego roku. - mówi nam oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Wobec 23-latka, mieszkańca powiatu lubańskiego Prokurator na wniosek Policji skierował do Sądu wniosek o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował trzymiesięczny areszt. Zatrzymany był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu i działał w warunkach recydywy, więc zasądzona kara może być zwiększona o połowę.


Napisz komentarz
Komentarze
Lubanianin 11.06.2021 12:59
23 lata, kariera rozpoczęta, teraz już z górki hahaha

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama