Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:52
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Lubań. Młody agresor trafił do aresztu

Groźby wypowiadane wobec innych osób to przestępstwo zagrożone karą do 2 lat wiezienia. Wszystko wskazuje na to, że 23-latek, który się ich dopuszczał usłyszy wyższy wyrok, bo wcześniej był karany za inne przestępstwa i działał w warunkach recydywy.
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Oceń

Prokuratura Rejonowa w Lubaniu skierowała do Sądu wniosek o zastosowanie wobec 23- letniego mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sprawca przy użyciu niebezpiecznych przedmiotów groził pozbawieniem życia osobom trzecim. - wyjaśnia nam st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń z KPP w Lubaniu.

Mieszkaniec Lubania przez okres dwóch miesięcy terroryzował grupę osób zastraszając je nożem lub metalowym prętem, dodatkowo kierował wobec nich groźby uznawane za karalne. Pokrzywdzeni w obawie, że agresywny mężczyzna w końcu je spełni powiadomili policję.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali podejrzanego. Za przestępstwo przeciwko wolności usłyszał aż cztery zarzuty. Ponadto funkcjonariusze przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania, którego miał dopuścić się początkiem lutego tego roku. - mówi nam oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Wobec 23-latka, mieszkańca powiatu lubańskiego Prokurator na wniosek Policji skierował do Sądu wniosek o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował trzymiesięczny areszt. Zatrzymany był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu i działał w warunkach recydywy, więc zasądzona kara może być zwiększona o połowę.


Napisz komentarz
Komentarze
Lubanianin 11.06.2021 12:59
23 lata, kariera rozpoczęta, teraz już z górki hahaha

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama