Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:17
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Trampkarze Łużyc ograli Śląsk

Udanie rundę rewanżową w I lidze trampkarzy zaczęły Łużyce Lubań. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Gajewskiego wygrał we Wrocławiu ze Śląskiem 4:1.
  • Źródło: Łużyce Lubań
Trampkarze Łużyc ograli Śląsk
Autor: Mateusz Stóf
Oceń

Na inaugurację lubanianie gładko ulegli wrocławianom 3:7. Także w rewanżu Śląsk był faworytem, mimo że plasuje się w środkowej części tabeli.

Już w 9. minucie pięknym strzałem popisał się Kacper Gajewski i było 1:0 dla gości. W 18. minucie wyrównał Oliwer Pawlik. Po przerwie trafiali już tylko zawodnicy z Lubania.

W 53. minucie Łużyce ponownie na prowadzenie wyprowadził Oliwer Bzdęga. Kolejne gole dołożyli Patryk Juszczyk z rzutu karnego oraz Kacper Gajewski. Ostatecznie Łużyce wygrały we Wrocławiu ze Śląskiem 4:1. To druga wygrana trampkarzy Łużyc w sezonie. Aktualnie zespół z Lubania zajmuje w tabeli piąte miejsce.

Łużyce we Wrocławiu wystąpiły w składzie: Nikodem Koprysa - Tombiasz Lamparski, Patryk Juszczyk, Emil Klecha, Łukasz Łuńcut, Tymoteusz Jezierski, Szymon Pietrykowski, Piotr Wojtusik, Dominik Suski, Oliwer Bzdęga, Kacper Gajewski oraz Filip Boroszko, Kamil Tomkiewicz, Jan Pawlak, Franciszek Matusiewicz, Krystian Mańkowski. Kolejny mecz (niedziela, godz. 17) drużyna z Lubania rozegra na wyjeździe z Chrobrym Głogów.

Zdjęcia z meczu znajdziecie tutaj.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama