Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 13:24
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Ukrył się w szopie, aby uniknąć kary za liczne kradzieże

Praca policjantów to również zatrzymywanie osób uchylających się od wyroków sądów i nie zgłaszających się do zakładów karnych w celu odbycia zasądzonej kary. W ostatnim czasie policjanci ujęli na terenie gminy Olszyna mężczyznę, który ukrywał się, aby uniknąć kary za liczne kradzieże.
Ukrył się w szopie, aby uniknąć kary za liczne kradzieże
Autor: Pixabay.com
Oceń

Poszukiwanie osób ukrywających się to żmudna praca, która, zdarza się, nie przynosi rezultatów. Tym razem było inaczej i trop był właściwy.

Policji ustalili, że poszukiwany mężczyzna ukrywa się najprawdopodobniej w pomieszczeniach gospodarczych niedaleko miejsca zamieszkania na terenie gminy Olszyna. Podczas penetracji terenu, sprawdzania pomieszczeń gospodarczych, komórek funkcjonariusze zauważyli uchylone drzwi wejściowe do jednej z nich. Wewnątrz pomieszczenia ujawnili mężczyznę. Był on kompletnie zaskoczony szybką akcją policjantów. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to osoba poszukiwana, a następnie obezwładnili go i doprowadzili do policyjnego aresztu. - poinformowała asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

28- letni mieszkaniec gminy Olszyna został dziś przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności zasądzoną za liczne kradzieże.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Aj Ludziska nie plotkujcie 05.05.2021 22:46
Kompletnie zaskoczony ? Zimno mu bylo i sam dal znac gdzie bedzie bo mial dosc ukrywania sie . Ot cala akcja policyjna ???

Dotora 05.05.2021 21:04
Największe ćpuny sa na Ul Tkackuej w Lubaniu

Chmielu 05.05.2021 20:15
Co za pikolud tym razem ?

Tuitam 05.05.2021 19:47
"...odbędzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności zasądzoną za liczne kradzieże." KPINA !!!

Cezary Cezary 06.05.2021 10:25
Ukradł kilka kosiarek wartę parę stów o ty chcesz go utrzymywać w sanatorium przez 5 lat? To jest dopiero kpina ;)

megafaka 05.05.2021 19:14
..szkoda że na drzewo nie wskoczył...:)

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama