Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:46
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Uciekał motorowerem na podwójnym gazie

Zgorzeleccy policjanci po pościgu zatrzymali 32-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami i był w stanie nietrzeźwości. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.
Uciekał motorowerem na podwójnym gazie
Autor: KPP Zgorzelec
Oceń

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas służby na terenie gminy Pieńsk próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Ten jednak pomimo wydawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania, przyśpieszył i zaczął uciekać. W pewnym momencie wjechał na jedną z posesji i zaczął uciekać pieszo. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę.

Jak się okazało, po sprawdzeniu w policyjnych systemach 32-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami wszystkich kategorii. Dodatkowo mężczyzna w organizmie miał niemal 2,5 promila alkoholu.

Teraz za popełnione przestępstwa nieodpowiedzialny kierowca odpowie przed sądem.


Napisz komentarz
Komentarze
Zadowolony 31.03.2021 19:06
Zuch policja człowiek czuje się bezpiecznie po pościgu zatrzymano motorower

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama