Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 15:45
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Powstało stowarzyszenie strzeleckie DESERT STORM

W Lubaniu powstało nowe Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej DESERT STORM.
Powstało stowarzyszenie strzeleckie DESERT STORM
Oceń

Zainteresowanie strzelectwem i dostępem do broni palnej w Polsce wciąż jest ogromne.

Strzelnica DESERT STORM to nie tylko profesjonalny obiekt szkoleniowy, z którego korzystają zarówno amatorzy jak i profesjonaliści, szkolą się tu funkcjonariusze lubańskiej policji i Straży Granicznej. Poszliśmy o krok dalej. Aby propagować strzelectwo i szerszy dostęp do broni dla praworządnych obywateli założyliśmy Stowarzyszenie DESERT STORM. Stowarzyszenie działa NON-PROFIT, a wszystkie składki oraz darowizny przeznaczone są na cele statutowe, czyli popularyzację strzelectwa wśród dorosłych, młodzieży i dzieci. W Stowarzyszeniu odnajdą swoje miejsce zarówno kolekcjonerzy, zawodowcy jak i amatorzy.

Co oferuje Stowarzyszenie Kolekcjonerskie DESERT STORM?

Posiadamy własny obiekt szkoleniowy w Radostowie Średnim, szeroki zestaw broni palnej oraz infrastrukturę i narzędzia szkoleniowe, dlatego możemy zaoferować szeroki zakres pomocy związany z edukacją oraz propagowaniem strzelectwa i dostępem do broni dla członków Stowarzyszenia DESERT STORM.

Nasi członkowie mogą korzystać z następujących udogodnień:

  • Darmowe czterogodzinne warsztaty strzeleckie organizowane raz w miesiącu w sobotę (w ten sam dzień darmowy dostęp do strzelnicy)
  • Zniżka 50% na wynajem stanowiska na strzelnicy DESERT STORM
  • Zniżka na amunicje jeżeli członek nie posiada jeszcze własnej broni
  • Darmowy wynajem broni.
  • Zniżka 100PLN na certyfikowane szkolenia strzeleckie BZ Academy
  • Darmowy dostęp do całego wyposażenia strzelnicy (przesłony, cele metalowe, popery)
  • Darmowe szkolenie przygotowawcze do egzaminu prowadzonego przez Wydział Postępowań Administracyjnych Policji w celu wydania pozwolenia na broń kolekcjonerską.

Dodatkowo osobom chcącym starać się o pozwolenie na broń do celów kolekcjonerskich wystawiamy zaświadczenie o przynależności do Stowarzyszenia DESERT STORM, które jest główną podstawą do wydania takiego pozwolenia.

Proces uzyskania pozwolenia na broń kolekcjonerską jest opisany krok po kroku na naszej stronie internetowej TUTAJ

Pamiętajmy, że broń kolekcjonerska, to praktycznie każda dostępna bron na rynku, czyli możemy zakupić zarówno egzemplarze z czasów pierwszej wojny światowej oraz nowoczesne jednostki (np. Pistolety GLOCK, CZ, karabikni AR15/M4 lub klasyczne kałachy AK47). Warto wspomnieć, że w przypadku pozwolenia na broń kolekcjonerską możemy wystąpić od razu o minimum 10szt i WPA Wrocław wydaje takie pozwolenia bez żadnego problemu, gdzie w przypadku broni do celów sportowych otrzymamy 3, 4 max 5 egzemplarzy, a ponadto będziemy zmuszeni dosyłać raz w roku nasze starty w zawodach do WPA, aby utrzymać pozwolenie do celów sportowych.

Jak zapisać się do Stowarzyszenia DESERT STORM?

W celu minimalizacji formalności stworzyliśmy deklarację ONLINE, której czas wypełnienia nie przekracza 10 minut. Po wypełnieniu deklaracji należy uiścić opłatę członkowską i Walne Zgromadzenie przyjmie nowego członka w nasze szeregi jeżeli nie ma żadnych przeciwskazań.

Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej członkostwo można zacząć korzystać z benefitów jakie ono niesie. W tym celu należy monitorować naszą stronę internetową oraz FACEBOOK, gdzie wrzucamy informacje na temat nadchodzących szkoleń i warsztatów. Dodatkowo zawsze można zadzwonić i umówić się na strzelanie indywidualne. Jesteśmy otwarci „na żądanie” cały tydzień, wliczając weekendy. Wystarczy wysłać maila lub zadzwonić dzień wcześniej i umówić się na strzelanie.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, gdzie szczegółowo opisane są pakiety członkowskie, dostępny jest regulamin Stowarzyszenia dostępny w pliku PDF oraz informacje na temat procesu uzyskania pozwolenia na broń kolekcjonerską.

Do zobaczenia w na strzelnicy DESERT STORM w Radostowie Średnim.

Informacje o Stowarzyszeniu:

Stowarzyszenie DESERT STORM zarejestrowane jest jako Stowarzyszenie zwykłe w Starostwie Powiatowym Lubań.

Numer Wpisu OR.512.2021

REGON: 388049540

NIP: 6131585843

Regulamin Stowarzyszenia DESERT STORM – SCIĄGNIJ PDF.

Strona internetowa stowarzyszenia : STOWARZYSZENIE KOLEKCJONERSKIE DESERT STORM

Email: [email protected]

Tel: 532 688 850

 


Część kolekcji naszej broni, z której mogą korzystać członkowie Stowarzyszenia DESERT STORM.


Napisz komentarz
Komentarze
Bart 26.03.2021 13:02
Zapraszamy. Jesteśmy otwarci i do dyspozycji. Wystarczy się skontaktować jeden dzień przed planowanym przyjazdem.

szkoda_gadać 25.03.2021 02:21
Lubię postrzelać, to wspaniale spędzony czas na wolnym powietrzu. Trzeba obejrzeć tę strzelnicę. Do tej pory jeździłem do Służymy, a tu proszę...

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama