Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 5 października 2022 04:20
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Leśna. Włamywacz zatrzymany

32-latek bez stałego miejsca zamieszkania na razie trafił na 15 dni do aresztu. Może się jednak stać tak, że posiedzi tam dłużej.
Leśna. Włamywacz zatrzymany
Autor: KPP Lubań
Oceń

Policjanci z Leśnej zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Poszukiwany był jednak typowany do czterech innych przestępstw.

Mężczyzna dokonał kradzieży i włamań do budynków i garażu na terenie Świeradowa-Zdroju i gminy Leśna. Łupem sprawcy padły m.in. obrazy, zegarki, biżuteria, elektronarzędzia, telefony komórkowe. Do wszystkich tych zdarzeń doszło początkiem 2021 roku. Wartość skradzionych rzeczy wynosi ponad 6 tysięcy złotych. - mówi asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

Do kompletu, policjanci w trakcie zatrzymania 32-latka ujawnili schowane w skarpecie cztery porcje narkotyku.

We wtorek zatrzymany 32-latek przewieziony został do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie karę 15 dni pozbawienia wolności za zasądzony wcześniej czyn. - dodaje oficer prasowa.

Mężczyzna w międzyczasie usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, kradzieży oraz włamania za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
Nocny 18.03.2021 09:44
Kiedy bracia h bracia Sz oraz Cz uwolnić leśną. Od patologii

Guma 17.03.2021 21:04
Czekamy na kolejnych z innych z leśnej

antoś. 17.03.2021 20:37
Więzienie na długie lata. My podatnicy mamy kolejnego do wyżywienia. A on będzie sobie siedział i śmiał się z nas naiwnych. Trzeba jak dawniej do pracy w kamieniołomach.

Igor 18.03.2021 01:38
Tutaj działa prawo i wielkie moce Euro - posła- ortaliona czyli dr jakiś .. Resocjalizacja - teraz kazdy ma z tego mgr nawet szeregowy w MSWiA ... Z bata ... , podatnicy nic nie mają :) Szczęśliwą emeryture jedynie... wnuki wnuków, to mają... Jeśli będą zdolni do pracy .............

Leśny Ludek 17.03.2021 20:18
podajcie imię i nazwisko albo ksywe lub inicjały tego ścierwa niech każdy wie kto to

pisze to co Myślę 17.03.2021 18:51
jest Śmiec*em!

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dobra radaTreść komentarza: Kup sobie płyn lugola. Będziesz mieć nie jedną tabletkę, a całą butelkę.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:57Źródło komentarza: Do Lubania trafiły tabletki z jodkiem potasu, ile ich mamy?Autor komentarza: IMAKONKATreść komentarza: Nie zauważyłam, nikogo odważnego, oprócz Tereski i Anny. Ja też do odważnych nie należę. Firma miała różne etapy od tyrani, poprzez rodzinną atmosferę (te słynne poziomki 😘),aż do robienia sobie na wzajem pod górę. Duże grono pracowników pracuje po 20 i więcej lat (też jestem, prawie byłam długoletnim pracownikiem). Niektórzy byli jak firma zaczynała swoją działalność i są również teraz, gdy kończy... Już tak nie narzekajcie, bywało różnie, ale nie było źle. Jest mi jednak żal rozstawać się z załogą i patrzeć jak IMAKON powoli gaśnie... Jest to przykre ii łza się kręci w oku 😪 Dziekuje za miłe chwile i życzę wszystkim Imakonkom super pracy, więcej życzliwości i wszystkiego dobrego🙂Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:02Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: Kapral_LWPTreść komentarza: Tak sobie myślę w swojej łepecie - jak to jest że jeszcze walczą na Ukrainie? Jak podaje TVP Info: przecież ta armia rosyjska to kompletne dno, morale tam nie ma, sprzęt stary, wojsko niewyszkolone, dowódcy skorumpowani, chuligani, złodzieje, pijacy i dezercja nagminna.... Tymczasem ponad 7 miesięcy już ta wojna trwa...Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:45Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: ApolinaryTreść komentarza: Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Tak trzymaj! Jak wydrzesz z Niemiec za zbrodnie wojenne - to każdy Polak dostanie po 168 000 zł. Glosujemy na PiS! Po III wojnie przywrócimy ich ponownie do rządów.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:40Źródło komentarza: Ropa tanieje, ale kierowcy zapłacą więcej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama