Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:19
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Leśna. Włókniarz zremisował w Głogowie

Kolejną miłą niespodziankę sprawili piłkarze Włókniarza Leśna. Beniaminek rozgrywek grupy zachodniej KD IV ligi wywalczył cenny punkt w Głogowie.
Leśna. Włókniarz zremisował w Głogowie
Autor: Włókniarz Leśna
Oceń

W poprzedniej kolejce zespół trenera Rafała Wichowskiego niespodziewanie ograł głównego kandydata do wygrania rozgrywek - Karkonosze Jelenia Góra. Po tamtym meczu na fotel lidera wskoczyła druga drużyna Chrobrego Głogów. I to właśnie z Chrobrym II w Głogowie przyszło mierzyć się zespołowi z Leśnej.

Chrobry od początku posiadał wyraźną przewagę, ale graczom trenera Jakuba Wolnego trudno było sforsować twardą defensywę Włókniarza. Wydawało się, że przełomowym momentem będzie 51 minuta. Wtedy po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Góraj i goście grali w dziesięciu. Przewaga głogowian jeszcze bardziej wzrosła jednak zespół z Leśnej nie popełnił błędu i nie pozwolił miejscowym na zdobycie gola.

- Bardzo szanujemy punkt na tak trudnym terenie zwłaszcza, że prawie całą drugą połowę graliśmy w dziesiątkę. Trzeba oddać Chrobremu, że nas wyraźnie zdominował i szukał zwycięstwa do ostatnich sekund meczu. Tym bardziej szacunek dla moich zawodników, że przetrwali ten napór - podsumował mecz Rafał Wichowski, trener Włókniarza. Dodajmy, że Włókniarz jest drugim zespołem, któremu udało się wywalczyć punkt w Głogowie. Wcześniej (15 listopada 2020) remis z Chrobrym II odnotowała Mewa Kunice.

W kolejnym meczu w sobotę 20 marca Włókniarz podejmie Odrę Ścinawa. Początek o 15.

CHROBRY II GŁOGÓW - WŁÓKNIARZ LEŚNA 0:0

Czerwona kartka: Góraj (Włókniarz, 51 - za dwie żółte). Żółte kartki: Malczuk oraz Smużyński, Góraj, M. Gilewski. Sędziował: Paweł Małecki (Wrocław).

CHROBRY II: Lasoń - Malczuk, Staszkowian, Wawrzyniak, Jandziak, Kobiela, Grzymisławski, Galas (82 Antkowiak), Zygmunt (66 Dybizbański), Pietrzczyk, Jóźwiak (66 Marciniak).

WŁÓKNIARZ: M. Gilewski - Smurzyński, J. Gilewski, Wichuła (82 Kwiatkowski), Teske, M. Kalka, K. Kalka, Rybus, Góraj, Urbaniak, Fedorowicz (69 Rewers).

W innych meczach 21. kolejki:

Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice 6-0
Górnik Złotoryja - Prochowiczanka Prochowice 1-2
Kuźnia Jawor - Lotnik Jeżów Sudecki 1-0
Sparta Rudna - Mewa Kunice 2-2
Sparta Grębocice - Konfeks Legnica 3-1
Orkan Szczedrzykowice - Stal Chocianów 0-2
KS Legnickie Pole - Gryf Gryfów Śląski 0-1
Odra Ścinawa - Leśnik Osiecznica 1-2
Pauzuje Orla Wąsosz.


Napisz komentarz
Komentarze
Łużyce 16.03.2021 13:02
Gratulacje!!!

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama