Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 16:59
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Do zdobycia pieniądze na poprawę bazy sportowej

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w 2021 roku zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej - „Poprawa bazy sportowej”. Wnioski można składać do 7 kwietnia.
  • Źródło: Pogranicze
Do zdobycia pieniądze na poprawę bazy sportowej
Oceń

Celem konkursu jest wyłonienie i dofinansowanie projektów na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej realizowanych na rzecz poprawy warunków uprawiania sportu na istniejących obiektach sportowych, użytkowanych przez kluby sportowe na terenie Dolnego Śląska.

Ogólne informacje:

• Zakres zadania: modernizacja infrastruktury sportowej, polegająca na przebudowie lub remoncie istniejących obiektów sportowych będących w dyspozycji klubów i stowarzyszeń sportowych oraz zakup sprzętu/urządzeń sportowych do remontowanego obiektu.

• Zakup sprzętu/urządzeń sportowych możliwy jest w przypadku oferty obejmującej jednocześnie modernizację lub remont obiektu sportowego.

• Zadanie nie obejmuje zakupu strojów i osobistego wyposażenia zawodników oraz drobnego sprzętu sportowego.

• Dofinansowanie z programu przeznaczone jest dla organizacji pozarządowych, które prowadzą szkolenia sportowe dzieci i młodzieży.

• Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego projektu może wynieść do 50% całkowitego kosztu realizacji zadania, jednak nie więcej niż 50 000,00 zł.

• Wymagany jest wkład własny finansowy w wysokości minimum 25% całkowitego kosztu realizacji zadania.

• Zadanie nie obejmuje wsparcia bieżącej własnej działalności klubów i stowarzyszeń sportowych.

• Preferowani będą oferenci, którzy nie uzyskali dofinansowania w dwóch ostatnich latach na realizację zadania publicznego w ramach programu Poprawa bazy sportowej.

• Oferent musi posiadać dokument potwierdzający tytuł prawny do zajmowanej nieruchomości/terenu (np. własność, dzierżawa, najem lub użyczenie), który powinien obejmować okres 3 lat użytkowania obiektu od dnia ogłoszenia konkursu.

• Termin składania wniosków: do 07.04.2021

• Termin realizacji zadania: 05.05.2021 - 31.12.2021


Napisz komentarz
Komentarze
Sport to zdrowie 15.03.2021 13:57
Czas na sport brawo bojan boks kajaki leśna dawać na poprawę warunków treningowych sukcesy mają. Czas na sztangę zapasy w Lubaniu

Koniuszy 15.03.2021 07:42
Czas na tor do wyścigów konnych nowy Służewiec

JÓZEK 13.03.2021 20:23
NA PIŁKĘ NOŻNĄ ZERO KASY NIECH SAMI NA SIEBIĘ ZAROBIĄ JAK BĘDĄ WYNIKI JAK DO ROKU 1982 TO WTEDY ZOBACZYMY TERAZ NIECH GRYZĄ MURAWĘ JAK CHCĄ BYĆ DALEJ PAJACAMI I BYĆ MISTRZAMI SWOIEGO MIASTA JAK ŁUŻYCE LUBAŃ

Walek 15.03.2021 11:03
Ależ ty jesteś chory człowieku...............

JÓZEK 27.03.2021 18:24
WALEK LEŻ I CZEKAJ NA DOBRE WYNIKI TYCH NIBY PIŁKARZY A NAJLEPIEJ NA MURAWIE TAM GDZIE NIBY GRAJĄ MOŻE CIEBIĘ SKOPIĄ

JÓZEK 13.03.2021 19:59
Oby nie na ten chory sport jakim jest piłka nożna w LUBAŃIU zaorać boiska i zrobić jeden porządny basen pozdrawiam inne dyscypliny sportowe jak boks tenis siatkówkę

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama