Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 07:11
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka przedstawia program dla Radogoszczy

Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka, kandydatka na Wójta Gminy Lubań, opublikowała kolejną część programu. Dziś kolej na Radogoszcz. Kolejne programy będą ukazywały się co kilka dni.
Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka przedstawia program dla Radogoszczy
Autor: Materiał wyborczy KWW Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickie
Oceń

Pamiętajcie - mój program to Wasz głos. Dziś przyszedł czas na Radogoszcz, w której przez kolejne lata planuję wykonać:

  • utworzenie wspólnej OSP dla Radogoszczy, Nawojowa Śląskiego, Nawojowa Łużyckiego oraz Uniegoszczy,
  • rozbudowa oświetlenia ulicznego, w tym drogi prowadzącej na cmentarz,
  • budowa dróg oraz polepszenie już istniejących,
  • budowa placu zabaw,
  • dalszy remont świetlicy (poprawa akustyki, remont sanitariatów oraz kuchni),
  • położenie nowej nawierzchni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym,
  • zwiększenie parkingu przy orliku,
  • utworzenie tras rowerowych oraz specjalnych wiat do odpoczynku,
  • organizacja zajęć i współpraca w celu maksymalnego wykorzystania istniejących już obiektów.

Do tej pory, w Radogoszczy udało się wykonać:

  • oświetlenie przy drodze wojewódzkiej i równoległej drodze gminnej
  • oświetlenie przy drodze do Henrykowa oraz Pisarzowic
  • drogę do cmentarza
  • remont świetlicy

Wiem, że razem możemy dalej rozwijać naszą Gminę oraz okoliczne miejscowości tak, aby wszystkim żyło się lepiej. Jeśli widzicie, że w Waszej miejscowości jest coś, co wymaga zmiany – napiszcie! Słucham Państwa, aby mój program był przede wszystkim Waszym głosem tego, co jeszcze możemy zrobić!

Razem, z dobrą energią dla Gminy.

PS. Pozdrawiam Was serdecznie!


Napisz komentarz
Komentarze
Wyborca 01.03.2021 12:07
Zadania , które Pani proponuje dla Radogoszczy, ujęte są w budżecie gminy na 2021r. Zadania te zostały wprowadzone Przez Radę gminy, gdyż śp Wójt Hercuń w proponowanym przez sienie budżecie dla Radogoszczy nie zaplanował nic. Gdyby nie interwencyjne działanie radnych to Radogoszcz w budżecie gminy na 2021r został by pominięty. Jednym z zadań, które chce Pani w Radogoszczy wykonać to remont świetlicy, a przecież niedawno Wójt remontował świetlicę. Czyżby remont był nie dokładnie wykonany .Tą Radę która działa na rzecz mieszkańców chce odwołać inicjator referendum Pan Zbyszek. On uważa, że dobrzy radni to tacy radni ,którzy bezkrytycznie przyklaskują wójtowi. Natomiast Radni, którzy wprowadzają zadania dla rozwoju gminy, obniżają podatki, obniżają opłaty śmieciowe dbają o równomierny rozwój gminy ,to Radni zli.

wyb 01.03.2021 11:45
Zadania, które Pani wpisała w swoim programie Rada gminy ujęla w budżecie na 2021r.

Wiesiek 28.02.2021 20:49
Byle do koryta

Jakmar 28.02.2021 18:46
Do " młodej mieszkanki" Pani Hercun, nie jest sklepową, lecz właścicielką sieci sklepów, przedsiębiorcą, młoda i ambitną kobietą. I dlatego będę na nią głosować, bo ma w głowie poukładane.

wyborca 28.02.2021 13:20
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.!!!Każdy ma swojego faworyta na fotel Wójta.Dajcie kredyt zaufania dla kogoś nowego.I bądźcie sprawiedliwi Wójt Hercuń pozostawił w każdej wsi coś po sobie dobrego od placów zabaw po remonty świetlic ,duże nakłady na oświatę bezpośrednio skierowane na ucznia,utworzenie przedszkoli,objęciem prawie 100% dowozami uczniów do szkół,i wiele ,wiele innych godnych inicjatyw.Szkoda,że teraz tak zaciekle negowanych.Aż się prosi zapytać, gdzie byli oponenci jak przyklaskiwali inicjatywom?Dlatego Pani Małgorzata powinna kandydować i kontynuować dzieło ojca z nowymi pomysłami i być może jeszcze z lepszymi pomysłami na rozwój naszej gminy.Inni mieli swoje pięć minut, .Pokazali co potrafią .Pęd do władzy jest jak choroba zakaźna.

Str. 01.03.2021 09:55
Kłamstwa Hercunia wypływają z dnia na dzień

Przyszły wyborca 28.02.2021 13:06
Mówi się że niektórym ludziom dobrze z oczu patrzy. I to myślę że jest prawdą. Takim pamiętam pani tatę i wiem że dużo zrobił w gminie. Pani ma ten sam wzrok a często widuję panią. Napewno zagłosuję na panią i postaram się przekonać do tego znajomych. Myślę że się nie zawiodę pani Małgorzato.

miejscowy 28.02.2021 00:27
A ja na Nią zagłosuję.A dlaczego?A tylko że tych od lat z doświadczeniem oglądam od szczeniaka.Tylko z podatkami nie nadążam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Str. 28.02.2021 20:13
Najwyższe podatki zawsze próbował wprowadzić jej tatuś.

Młoda Mieszkanka 27.02.2021 19:38
Zastanawia mnie, dlaczego kandydatka na wójta przytacza informacje na temat tego, co zostało dotychczas zrobione ? Przecież nie była wcześniej wójtem tylko sklepową. A program przez nią przedstawiany opiera się na już uchwalonym budżecie na 2021rok, który jest ogólnie dostępny .

Str. 28.02.2021 20:09
Miejsce sklepowej jest w sklepie. Potwierdzają to bajeczki, które wypisuje .

Baron 27.02.2021 12:00
... ale najważniejsze dla Pani - pokonać retuszowana Anetę. Proszę wierzyć,jej podłość jest prawdziwa, nie retuszowana!

Wacek 27.02.2021 11:10
A co z wodociągiem, który działa wtedy kiedy chce? Ludzie z koloni Radogoszcz wiedzą najlepiej bo najwyżej położona część wsi, więc w razie awarii od razu wody brak, a wystarczyłoby zakupić agregat prądotwórczy i po problemie. Z ludźmi trzeba rozmawiać, a nie obiecywać P. Małgorzato

Darek 27.02.2021 09:47
Lelek na komendanta OSP!

Magda 27.02.2021 09:15
Państwowa Straż Pożarna ma 5 minut dojazdu do Radogoszczy to po co nam OSP?

Str. 01.03.2021 12:28
Wybory populizm wszystkie metody byle glosy otrzymać ostry

xxx 27.02.2021 08:43
a o chodnikach i kanalizacji cisza , to jest priorytet

?? 26.02.2021 23:24
Płytko, aż mdli lanie wody. Remont świetlicy co rok? Poprzednik również czarował rodzina tradycja.

Lol 26.02.2021 21:58
Taaa budowa drog, niech lepuej sparwi, zeby remont drogi przez Radogoszcz stal sie faktem....