Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 07:35
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Plan uroczystości pogrzebowych ks. Czesława Misiewicza

W środę wieczorem Diecezja Legnicka podała szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych
Plan uroczystości pogrzebowych ks. Czesława Misiewicza
Oceń


Napisz komentarz
Komentarze
zenek 22.02.2021 08:44
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..." „Twoje odejście to nieodżałowana strata, będę Cię nosić w swojej pamięci na zawsze”. Spoczywaj w pokoju Drogi Przyjacielu. 57 Na południe od Lubania Kościelnik. https://www.youtube.com/watch?v=-TrxD4xp6JU Ksiądz ratuje zabytki. https://www.youtube.com/watch?v=1h2HtVeoivw&t=131s

Grzegorz 20.02.2021 19:54
Proszę uszanować zmarłego! To nie jest miejsce na idiotyczne komentarze oraz agresywne treści zakompleksionych ludków. Niektórym się chyba wydaje, ze im więcej chamstwa i agresji, tym lepiej. Niestety nie - wychodzi przy tym tylko prostactwo i brak kultury jak również obycia. Zatem zastanów się, co piszesz.

Czerepach 24.02.2021 13:28
Zmarłego Dymera też w ten sposób obwarowujesz?? Śmierć nikogo nie nobilituje...

Ted 19.02.2021 20:37
Jest taki zwyczaj że o zmarłym mówi się dobrze lub wcale. Proszę to uszanować.

Fela 24.02.2021 15:42
Pana Hitlera i tow. Stanina też\ masz na myśli. Czy to może dotyczy tylko wielebnych...?

Gringo 19.02.2021 17:06
Wielebny szaman ks. Wojciech Węgrzyniak - rzymskokatolicki, prezbiter archidiecezji krakowskiej, rekolekcjonista, adiunkt w Katedrze Egzegezy Starego Testamentu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na Facebooku rzekł był: "Przestańcie kłamać. To Kościół utrzymuje państwo a nie odwrotnie". --------------- Tak jest wasza wielebność. Od wieków utrzymuje narody w ciemnocie, fałszu, obłudzie i hipokryzji. Złote ornaty seksualnych dewiantów, edukatorów spod znaku krzyża przyciemniają mroczne umysły zdemoralizowanej ciemnoty zwanej owczarnią. W Polsce krzyż jest źródłem dochodu dla zorganizowanej pasożytniczej i pedofilskiej grupy przestępczej. Wieki straszenia na religii dzieci piekłem i diabłem skutkuje dożywotnim utrzymywaniem pseudo ochroniarzy w sutannach.

Ty 19.02.2021 09:42
Są ludzie o których nawet nikt nie wspomni, co umierają w samotności. Nadszedł czas to umarł, jedyna sprawiedliwość na tym świecie. Wszyscy do piachu pójdziemy amen.

Aneta na wójta 19.02.2021 08:01
Oj dzieje się w gminie wiejskiej Lubań. Niedługo wybory na wójta i mam nadzieję że Aneta wygra i wspomoże nowego księdza może zrobi jakieś ciekawe inwestycje kulturalno rozrywkowe i przywróci życie parafii.

Witia 19.02.2021 13:34
A co - parafia nie żyje?

parafianka 19.02.2021 15:51
Czy to jest miejsce na kampanię?Ludzie opamiętajcie się!!!!

Gama 19.02.2021 02:33
Spoczywaj w spokoju

Krzych 18.02.2021 18:52
Prowokacja czerwonych z eluban. I tyle w temacie.

?? 19.02.2021 09:51
Krzych, czerwony to ty jesteś, od picia albo z upośledzenia ?

parafianka 18.02.2021 18:49
Spoczywaj w spokoju. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Lutek 19.02.2021 17:08
A światłość wiekuista... no właśnie - a co że światłością wiekuistą?

Cepcepacepem 24.02.2021 13:34
Po ostatnich zapowiedziach podwyżek cen energii światłość wiekuista włączana jest tylko w taryfie nocnej...

Sewryn 18.02.2021 18:00
SPOCZYWAJ W POKOJU

***** *** 18.02.2021 15:30
Jaki plan uroczystosci... wielebnych i reszty bandy covid nie obowiązuje ??? Państwo pisowskie ...

Józek 18.02.2021 12:23
Czy wielebny kanclerz kurii przybędzie na uroczystości kupionym ze środków Caritas - czyli jałmużny wiernych - wypasionym Audi A8?

Redemptor 18.02.2021 14:40
Kościół rzymsko katolicki od blisko 2000 lat wzywa nieustannie do skromnego życia, nie gromadzenia sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Tyle teoria – bo od 2000 lat nic z tego nie uczynił… gdzie jest zatem skarb i serce Kościoła…?

? 19.02.2021 07:30
Skromne życie może było za komuny kiedy księża musieli walczyć z represją i naprawdę służyli pomocą i dawali przykład.Obecnie katolicyzm w Polsce za bardzo się rozpanoszył, wmieszał się w politykę i liczy się tylko kasa a nie ludzie. To o co apeluje Franciszek to co tam, niech sobie gada Polska ma swoje zasady, oficjalnie nie ma cennika a nieoficjalnie msze gregoriańskie kosztują 1200-1500 zł. Nie wierzycie? Zamówcie na Jasnej Górze wpłaćcie 500zł i dostaniecie wezwanie do zapłaty jeszcze 1000zł, co łaska oczywiście.Kiedyś ksiądz dostał jajka na wiosce i się cieszył. Teraz patrzą się tylko na $. Fakt że życie jest drogie wszystko drożeje ale księża otrzymują od państwa pensje jak każdy inny pracujący. Nad budżetem parafii powinna mieć głos rada parafii i oni powinni decydować co robimy co remontujemy i wtedy uniknie się sytuacji że ksiądz nic nie remontował tylko zmieniał auta czy innych. Mało jest już księży z powołania .A jaki był śp ksiądz Czesław. Według mnie nie dał się lubić, swoje miał za uszami i wystarczy poczytać komentarze na profilu FB Roberta Winnicki chociaż by osoby podającej się za członka rodziny księdza, bardzo szczery i dobry komentarz. Ale ksiądz był w parafii długo i wśród nas wielu jest takich mieszkańców i trzeba go pożegnać jak każdego mieszkańca, sąsiada . Niech spoczywa w spokoju.

katolik 18.02.2021 23:43
Skąd wiesz, że kupiony ze srodków caritas? Jak masz wiedzę o przestępstwie to zgłoś się z dowodami do prokuratury, bo za oczernianie możesz mieć kiedyś proces... co do księdza to w naszej kulturze o zmarłych się źle nie mówi dlatego nie napiszę nic. Chociaż ten ksiądz potrafił na pogrzebach rozliczać życie zmarłego.

Alena 19.02.2021 08:40
Kiedy walnął w Głogowie w motocyklistę to w czynnościach Policyjnych wyszło że dowód rejestracyjny Audi A8 jest na Caritas w Legnicy. Czy to jest przestępstwo? Według twojej filozofii to i o Hitlerze i Stalinie źle nie wypadało i nie wypada...? Zresztą co to znaczy źle. Jak sobie zasłużył za żywota tak ma po nim.

fan 19.02.2021 13:27
Oby nikt nie przyniosl slynnych "wiechci" na pogrzeb, tylko msze zamawiali.

Pan Herakliusz 19.02.2021 13:35
Od wieków w tej rzymsko katolickiej sekcie obowiązuje maksyma, że "dla dobra Kościoła pewne sprawy winno się przemilczać", aby nie siać zgorszenia wśród wiernych. Zapomnieli hipokryci, że są Kościołem, czyli wspólnotą ludzi ochrzczonych i wierzących, a jeżeli opierają się na Ewangelii, to tam jest wyraźnie powiedziane o prawdzie, która ich ma wyzwolić. Natomiast jeśli hierarchia tej Stajni Augiasza zaczyna stosować inną moralność do wiernych, a inną do siebie, to jest to coś bardzo niepokojącego i świadczy że są organizacją Antychrysta.

Ewangelista 24.02.2021 15:46
Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

Szympanides Makakikopulos 19.02.2021 17:58
Ze środków "CARITAS"? Wypasionym Audi A8?!! Niech pan buk broni, niech zachowa! - to wszystko czym pomykają wielebni Ojcowie "Kościoła poza którym jeno płacz, zgrzypienie zębów i siwy dym wiekuistego potępienia" to... dary kolejnych bezdomnych czujących że jutro, góra pojutrze "wezmą i umrą"! Przypodjeżdża taki jeden z drugim - niczym świeża położnica z dzieckiem pod zakonne "Okno Życia" - wypasioną furją ca 500 000 PLN pod bramy CARITAS POLSKA czy innego RM i wyszedłszy dyskretnie a drzwi ostawiwszy szeroko otwarte (wszak nie od dziś wiadomo że skoro menel jedzie autem to auto jeszcze dłuugo jedzie menelem!) uchodzi gdzie pieprz rośnie akt darowizny ostawiwszy przezornie za przeciwsłoneczną osłoną...I tak oto w ten nieskomplikowany, niedawno nam ex Cathedra Redemptoria objawiony sposób rośnie i jest odświeżany eleganckich limuzyn kościelny "święty zasób"!! Więcej na https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjEyriatPbuAhUai8MKHSC-DpoQFjAAegQIAhAD&url=https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-potracil-mezczyzne-i-mowi-mu-zyskales-nowe-zycie-6037552787240065a&usg=AOvVaw01tdfex7xyg6ngPc4-84gS - cyt. "...Kierowcą samochodu, najnowszego i najdroższego Audi - A8 - okazał się ksiądz kanclerz Józef Lisowski z Legnickiej Kurii Biskupiej. Co więcej, samochód, którym kierował zarejestrowany jest na… Caritas! To pojazd wart ok. pół miliona złotych, a Caritas czerpie swoje przychody głównie ze zbiórek publicznych, czyli od wiernych Kościoła katolickiego". - z powyższego cytatatu wniosek płynie niczym choremu po rycynie że każde doniesienie łatwowiernego Kościoła Rzymskiokatolickiego do prokurw....tury o zniesławienie Kościoła i jego prominentów upaść na ryj z hukiem musi...

Boguslaw 18.02.2021 12:01
"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania , powołał Cię Pan nieoczekiwanie za wcześnie . Wierzę, że spotkamy się w Niebie , w domu Ojca jest mieszkań wiele… Spoczywaj w pokoju Przyjacielu. Śpij spokojnie. Świat już nie będzie taki sam .

Batman 18.02.2021 14:41
Skoro to epitafium do Przyjaciela - to nie "odeszłaś"