Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:35
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Leśnik lepszy od Łużyc

Kolejny sparing mają za sobą Łużyce Lubań. Zespół trenera Jarosława Wichowskiego na świetnie przygotowanej przez pracowników MOSiR sztucznej nawierzchni przy ulicy Ludowej rywalizował z Leśnikiem Osiecznica.
Leśnik lepszy od Łużyc
Autor: eLubań.pl
Oceń

W pierwszej połowie zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiał zespół występujący w grupie zachodniej czwartej ligi. Leśnik konstruował akcje i często gościł pod bramką Łużyc. Efektem tego był gol zdobyty przez Daniela Ziółkowskiego. W drugiej części mecz nieco się wyrównał, ale nadal to zespół trenera Radosława Szajwaja kontrolował sytuację. Na 2:0 podwyższył Ziółkowski. W odpowiedzi dwa gole zdobył Damian Bojdziński, który najpierw zamknął głową dośrodkowanie z rzutu rożnego, a później wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Jarosławie Wichowskim. Wygraną Leśnikowi zapewnił niezawodny Ziółkowski i to drużyna z Osiecznicy wygrała 3:2.

W kolejnym meczu kontrolnym Leśnik 20 lutego zagra z Włókniarzem Leśna, Łużyce z kolei także w najbliższą sobotę spotkają się z Piastem Iłowa.

Warto dodać, że nie był to jedyny mecz rozegrany w sobotę na sztucznym boisku. Rywalizacja toczyła się od 10. do 22. M.in. Włókniarz Leśna pokonał BKS Bolesławiec 3:1, KS Łomnica wygrała z Czarnymi Lwówek Śl. 92, a LZS Kościelnik zwyciężył Łazek Pisarzowice 3:0. W niedzielę natomiast o 12. Hutnik Pieńsk zmierzy się z Chrobrym Nowogrodziec.Napisz komentarz
Komentarze
Noga 15.02.2021 14:49
Łużyce znowu.oklep

Czesiek 14.02.2021 19:04
Jednym słowem, nie ma się co pchać do IV ligi i narażać się na baty od takich metropolii jak Osiecznica czy Leśna.

Rybak 14.02.2021 08:57
Naleśnik lepszy od Łużyc, he he he

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama