Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 19:13
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Włókniarz na nartach

Choć rozgrywki czwartej ligi w piłce nożnej zostaną wznowione na początku marca już teraz drużyny myślą o tym by dobrze się przygotować. Zawodnikom i trenerom życie utrudniają obowiązujące obostrzenia. Mimo tego starają się nie marnować czasu.
Włókniarz na nartach
Oceń

Włókniarz Leśna w ramach przygotowań do rundy wiosennej wziął udział w turnieju, który odbył się w Jeleniej Górze. Zespół trenera Rafała Wichowskiego dotarł do turnieju finałowego, ale zajął w nim trzecie miejsce. W gronie wyróżnionych piłkarzy znalazł się bramkarz Mateusz Gilewski.

- Obecnie tak jak wszyscy poruszamy się w innej rzeczywistości niż ta, do której byliśmy przyzwyczajeni. Nasz plan przygotowań będzie zapewne wymagał dostosowania się do licznych zmiennych. Szukamy form treningów alternatywnych. Przykładowo w sobotę byliśmy na nartach biegowych w Jakuszycach - powiedział Rafał Wichowski, trener Włókniarza. Jak zaznacza szkoleniowiec na tą chwilę nikt oficjalnie nie zgłosił, że chce odejść z zespołu. Nikt też nie zgłosił chęci dołączenia do drużyny.

W pierwszym sparingu zespół z Leśnej miał mierzyć się z Czarnymi Lwówek Śląski. Mecz zaplanowano na 30 stycznia jednak z uwagi na obowiązujące obostrzenia najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku. W kolejnych grach rywalami Włókniarza będą: Łużyce Lubań (6 lutego), BKS Bolesławiec (13 lutego), Leśnik Osiecznica (20 lutego), Pogoń Świerzawa (27 lutego). Wszystkie mecze odbędą się na sztucznym boisku w Lubaniu. Wyjątek może stanowić ostatni mecz z Pogonią. Jest to jednak uzależnione od warunków atmosferycznych.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama