Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:42
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Oficjalnie. LZS Kościelnik ma nową szatnię

Choć stała już od jakiegoś czasu, to dopiero w tym tygodniu LZS Kościelnik oficjalnie stał się gospodarzem nowo wybudowanej szatni. O pomieszczenie klub zabiegał od wielu lat.
Oficjalnie. LZS Kościelnik ma nową szatnię
Oceń

Na ten moment zarząd oraz zawodnicy reprezentujący barwy LZS Kościelnik czekali od dawna. - W tym tygodniu odebraliśmy klucze od naszej szatni. Cieszy nas bardzo ten fakt, ponieważ do tej pory trzymaliśmy sprzęt w prywatnych piwnicach i strychach, a trenerzy jeździli autami obładowanymi sprzętem do treningu - nie kryje radości Jarosław Rutka, prezes klubu.

Nowy obiekt pozwoli drużynom w "ludzkich" warunkach przystępować do spotkań o ligowe punkty. Jednocześnie obiekt, o który zabiegali działacze znacznie poprawi wizerunek klubu.

Póki co szatnia stoi pusta, ale to się zmieni. - Wkrótce ruszamy z realizacją wyposażenia wnętrza naszego obiektu. Warto podkreślić, że na moment odebrania kluczy szatni z prawdziwego zdarzenia czekaliśmy wiele lat. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować radnym z Panią Gosią na czele, którzy nas wspierali oraz Panu wójtowi. Podziękowania należą się również prezesowi DZPN-u Panu Andrzejowi Padewskiemu oraz pozostałym pracownikom piłkarskiego związku, którzy interweniowali w naszej sprawie oraz lokalnym mediom - wylicza Jarosław Rutka.Napisz komentarz
Komentarze
Uchachany 28.07.2020 13:43
Pipa pewnie pochodzi z Radostowa?

Pipy 27.07.2020 21:56
Takich płaczków jak w Kościelniku to w całej gminie nie ma.

Gol 27.07.2020 22:42
Największy to niezastąpiony trener ten to beczy.Ekspert od rozwalania klubu Krzysztof K. KRETACZ PIŁKARSKI

Nieudacznik powinien zejsc ze sceny. 27.07.2020 16:27
Mimo wszystko zarządzanie klubem jest bardzo dobre. G. M powinien podpatrywac i sie uczyc ,a przede wszystkim szanowac ludzi. W innych wioskach gminy powstaly prywatne folwarki..Brawo Jarek Rutka.

Przyszlosc... 25.07.2020 22:50
I tak w kólko. Radostów beczy na wojta...koscielnik dziekuje za szatnie. Radostow zawsze narzeka... Najlepiej miec swojego wojta i brac co popadnie.

lzs 26.07.2020 15:17
A kto robił koszulki z pytaniem do wójta gdzie jest szatnia. Gdyby nie radni to tej szatni by nie było. Na pierwsze wyposażenie szatni też radni dali kasę a nie wójt.

Przyszlosc 26.07.2020 19:57
Moze i tak.... Tylko teraz oficjalnie dziekują wojtowi.

patrząc z boku 27.07.2020 09:47
Po ile dali kasy radni....przeznaczyli kilka diet?Podatnicy dali Radni nie mają własnych pieniędzy tak samo jak Wójt .Kasa publiczna .Jak dobrze to stała ekipa radnych jak żle to Wójt. Ludzie wypłyńcie z tego szamba ,bo jaka informacja dobra o Gminie ,to zasługa TZW.guru' - Niech już skończy się ta kadencja i tylko nowi radni do Rady wszystkim starym podziękujmy już mają tyle zasług,że woda sodowa to pikuś.

Leszek 27.07.2020 10:55
Stój dalej z boku zdrowiej będzie dla ciebie i reszty.

arek 25.07.2020 16:35
NAUCZYCIELKI zawsze będą narzekać nigdy im się nic nie podobało. A kibice Kościelnika są i tak w miarę grzeczni.Pozdrawiam całą oświatową brać.

Kościelnik 25.07.2020 14:32
Zasługa wójta żadna. Robił co mógł, aby przedłużyć rozpoczęcie budowy. Osmiu radnych nie odpuszczało i szatnia musiała powstać. Szkoda, że z rocznym opóźnieniem ze strony wójta. O wyposażeniu też nie pomyślał wójt, tylko ci radni. To oni wprowadzili wyposażenie. Zapewne czeka na przecięcie wstęgi- hipokryzja.

hebel 25.07.2020 22:46
W polityce norma

?? 24.07.2020 19:45
A kiedy państwo zrobicie parking przy boisku i zadbacie o porządek? Za ogrodzeniem macie kawał pola zarośniętego chwastami, którego nie raczycie przekształcić w parking tylko czekacie- szanowni członkowie klubu sportowego- aż inni za was to zrobią. Ponadto moglibyście złożyć się na piłkochwyty. Kultura waszych kibiców też pozostawia wiele do życzenia- pozostawione śmieci, załatwianie potrzeb fizjologicznych pod sąsiednim ogrodzeniem i na polu uprawnym, parkowanie samochodów gdzie popadnie. Oprócz kultury fizycznej zadbajcie o kulturę zachowania...

DO ?? 27.07.2020 07:41
Za 20 tysięcy dotacji mamy zrobić parking i drogę dojazdową do parkingu? Albo człowieku żyjesz w bajce albo specjalnie podkręcasz atmosferę. Porównaj sobie jak wyglądał obiekt jeszcze kilka lat temu, a jak wygląda teraz. Zarząd i zawodnicy ciągle pracują na obiekcie, w tym roku zostaną wykonane nowe budki dla zawodników rezerwowych. A kibice załatwiali potrzeby, ponieważ nie było toalety :) Klub pozyskuje rocznie 2x więcej środków niż otrzymuje dotacji z gminy, w porównaniu z innymi klubami to Kościelnik w każdym sprawozdaniu wykazuje największy procent pozyskanych środków własnych w stosunku do otrzymanej dotacji.

K.M. 27.07.2020 15:23
Szkoda nerwów muł i tak nieogarnie

? 24.07.2020 17:32
Szkoda daremnej zwłoki, która była sztucznie tworzona wiadomo przez kogo.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama