Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:58
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Klasa sportowa o profilu piłkarskim

Oferta skierowana jest do uczniów klas czwartych (dziewcząt i chłopców) uzdolnionych sportowo i lubiących piłkę nożną, pragnących rozwijać swoje umiejętności i talenty.
Klasa sportowa o profilu piłkarskim
Oceń

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021 do klasy sportowej o profilu piłkarskim.

Zadaniem szkoły jest stworzenie uczniom optymalnych warunków umożliwiających łączenie zajęć sportowych z realizacją zajęć dydaktycznych. Zajęcia sportowe uczą systematyczności i obowiązkowości, pozwalają na stawianie uczniom coraz wyższych wymagań. Mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, kształtują postawy prozdrowotne i proekologiczne. W klasie sportowej realizowany jest rozszerzony program zajęć z wychowania fizycznego w wymiarze 10 godzin. Klasa sportowa realizuje ukierunkowany program szkolenia sportowego równolegle z programem kształcenia ogólnego właściwym dla klasy IV szkoły podstawowej.

Wdrożenie klasy sportowej odbywa się w ścisłej współpracy z Klubem Sportowym Łużyce Lubań.

Uczniom zapewniamy udział w turniejach, zawodach, zgrupowaniach sportowych, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej, możliwość połączenia pasji z rozwojem intelektualnym i fizycznym.

Nabór trwa od 25.06.2020 r. do 31.07.2020r.

 


Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama