Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:08
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Transferowy hit w Gryfie

To może być jeden z głównych wątków transferowej karuzeli w grupie zachodniej IV ligi. Marcin Gąsiorowski, ostatnio bramkarz Foto-Higieny Gać, w nowym sezonie będzie strzegł bramki Gryfa Gryfów Śląski.
Transferowy hit w Gryfie
Autor: Paweł Zatoński Fotografia
Oceń

Marcin Gąsiorowski jest wychowankiem Stelli Lubomierz. Jako 19-latek trafił do rezerw Ślęzy Wrocław, a już rok później zadebiutował w pierwszym zespole na szczeblu II ligi. W Ślęzie Wrocław występował od sezonu 2009/2010 do rozgrywek 2015/2016. Rozegrał 152 mecze, w których zachował 57 czystych kont. Średnia straconych bramek 1.05 na mecz robi wrażenie. W tym czasie razem ze Ślęzą wywalczył awans do III ligi, a także przyczynił się do zdobycia okręgowego i regionalnego Pucharu Polski. Na uwagę zasługuje fakt, iż został wybrany bramkarzem ostatniej dekady III-ligowej Ślęzy Wrocław.

W 2014 roku był bardzo bliski podpisania kontraktu ze Śląskiem Wrocław, jednak odejście trenera Tadeusza Pawłowskiego pokrzyżowało plany. Od 2016 roku bronił barw III ligowej Foto-Higieny Gać, stając się jedną z najważniejszych postaci w drużynie, Od dwóch sezonów był także kapitanem zespołu.

Dodajmy, że zawodnikiem interesowało się kilka klubów, m.in. aspirujące do gry w trzeciej lidze Karkonosze Jelenia Góra. Z pewnością doświadczony bramkarz podniesie jakość gry całego zespołu i doda mu pewności siebie.

Marcin Gąsiorowski będzie pełnił w Gryfie także rolę trenera bramkarzy.


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama