Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:58
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Rafał Kusto ćwiczy w Lubaniu

W związku z panującą pandemią koronowirusa baseny i siłownie są jeszcze zamknięte. Sportowcy szukają jednak możliwości by trenować i tym samym być w formie. Często wspierają ich ludzie z najbliższego otoczenia, m.in. udostępniając sprzęt do ćwiczeń.
Rafał Kusto ćwiczy w Lubaniu
Oceń

Takiej formy wsparcia doświadczył Rafa Kusto, który przyjechał w rodzinne strony ze Stanów Zjednoczonych. - Dzięki panu Leszkowi Jaworskiemu, właścicielowi siłowni Viktoria, który na ten trudny czas udostępnił sprzęt. Dzięki temu możemy ćwiczyć u siebie. Dziękujemy! - powiedział Rafał Kusto.Napisz komentarz
Komentarze
Obiboki 20.05.2020 23:00
Nie no rewelacja! Zrobił sobie pakernie w garażu no super! Inni nie trenują, wszystkie okoliczne kluby czekają aż zaraza minie tylko on codziennie w pocie czoła zasuwa! American dream na lubańskiej ziemi! Chyba będzie puchar na gali sportu w przyszłym roku. Zuch! Reszta sportowców to lenie!

Jaro 19.05.2020 08:24
Pełne uznanie. Tylko dlaczego aż tak mało chętnych wspomagających w zakresie potrzeb sportowca. Gdzie przedsiębiorcy, którzy posiadają bazę np. ze Świeradowa. A inne formy wsparcia, czy tylko korzyści medialne. Podziw, szacunek dla chłopaków i osób wspierających.

gosc1 21.05.2020 11:01
Przedsiębiorcy mają teraz swoje problemy i nie będą się zajmować sportowcami. Poza tym po co wspierać kogoś kto nie reprezentuje lokalnego klubu tylko zagraniczny.

ZiZu 18.05.2020 13:02
Brawa dla chłopaków za chęci. To świadczy o poważnym podejściu do sportu.

gosc1 21.05.2020 11:02
Brawa są jak jest sukces. A chęci powinny być czymś normalnym u sportowca.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama