Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 5 maja 2025 10:32
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Na haju wracała autem z imprezy

Policjanci wydziału ruchu drogowego KPP w Lwówku Śląskim zatrzymali do kontroli pojazd. 19-latka była pod wpływem środków odurzających.
Na haju wracała autem z imprezy

Autor: lwowecki.info

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Rakowicach Wielkich, w pobliżu odbywającej się tam imprezy plenerowej.

Mundurowi zatrzymali pojazd, którego kierowca miał problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Podczas kontroli szybko okazało się, z czego wynikał ten problem. Kierująca Oplem Corsa 19-latka jechała po marihuanie. Potwierdziło to badanie urządzeniem Alere analizatorem do szybkiego badania przesiewowego na zawartość substancji odurzających.

Za swoją lekkomyślność kobieta odpowie przed sądem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Maniek 07.08.2019 10:33
Spoleczniaki!!

Heniek 07.08.2019 08:15
Ale sensacja normalnie jakby ufo wylądowało.

Cpn 06.08.2019 20:18
Co trzeci zacpaniec na, CPN po 24 jeździ ma chaju tylko odpalaja działki komu trzeba. Pracownik CPN

Mariusz 06.08.2019 14:14
I bardzo dobrze . Wyłapać tych ćpunów zanim naprawdę coś się stanie

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
3 maj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RealistaTreść komentarza: Najłatwiej zwalić winę na kierowców. Natomiast problem jest w tym że nie ma miejsc do parkowania. Projektant tej przebudowy nie przewidział tego, to duży błąd. Ktoś poniżej dobrze napisał że zamiast chodników powinny być miejsca parkingowe a cała ulica strefą zamieszkania i progi zwalniające. Teraz to już niewykonalne, trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem problemu a nie nasyłać Straż Miejską na kierowców. Panie Burmistrzu do roboty, co Pan proponuje w tej kwestii?.Data dodania komentarza: 5.05.2025, 08:54Źródło komentarza: Mistrzowie parkowania. Droga po remoncie tylko chodniki nie dla pieszychAutor komentarza: Gość porannyTreść komentarza: Chodniki dla pieszych. Powinien być zakaz parkowania na nich. Mandaty powinny sypać się ostro!! Kierowcy za dużo sobie pozwalają!Data dodania komentarza: 4.05.2025, 19:19Źródło komentarza: Mistrzowie parkowania. Droga po remoncie tylko chodniki nie dla pieszychAutor komentarza: Albin_GumkaTreść komentarza: O tym nie powie TV Republika. Nasz to znaczy ich kandydat obywatelski doktór Karol N. podczas wizytacji Polonii w Chicago 3 maja nie został dopuszczony do zabrania głosu a ponadto został poproszony o opuszczenie trybuny honorowej … Takie to sukcesy podczas objazdu USA.Data dodania komentarza: 4.05.2025, 19:04Źródło komentarza: Lubań uczcił 3 Maja. Koncert, kolorowanki i... deszczAutor komentarza: VegaTreść komentarza: Ten artykuł brzmi zachęcająco.Data dodania komentarza: 4.05.2025, 18:42Źródło komentarza: Ojcostwo zza krat. Rodzinne spotkanie w Zakładzie Karnym w Zarębie
ReklamaPowiat Lubań
Reklama