×

Portal, który rozwiąże twoje problemy z bukmacherem

  • 13.05.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Portal, który rozwiąże twoje problemy z bukmacherem

Zakłady sportowe są coraz bardziej popularne w naszym kraju, co sprawia, iż na polskim rynku pojawiają się kolejne, nowe firmy bukmacherskie, dające możliwość obstawiania wyników. Problem jednak w tym, iż często nowi bukmacherzy, nie radzą sobie z rozwiązywaniem problemów z którymi borykają się podobne firmy – wkrótce ma się to zmienić za sprawą nowopowstającego portalu.

  • Masz problem techniczny? Zapytaj bukmachera
  • Eksperci są do twojej dyspozycji
  • Ciesz się obstawianiem, nie martw się problemami

 

Pierwszego czerwca premierę ma mieć strona internetowa zapytajbukmachera.pl, gdzie wszyscy pasjonaci zakładów sportowych, będą mieli możliwość poszukania u źródła rozwiązania swoich problemów. Co więcej, do dyspozycji każdego użytkownika będzie ekspert, który postara się odpowiedzieć na jego pytanie.

Masz problem techniczny? Zapytaj bukmachera

Zapytajbukmachera.pl ma być portalem, gdzie ludzie próbujący obstawić poprawny wynik wydarzenia sportowego, wreszcie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytanie. Niezależnie od tego, czy dotyczyć to będzie problemu technicznego z wypłatą pieniędzy, zawieszającą się stroną zakładów, niejasnościami związanymi z bonusem – eksperci będą do dyspozycji.

W praktyce oznaczać to może, iż nie trzeba będzie więcej przeszukiwać forum w poszukiwaniu rozwiązania problemu – wszystko ma zostać wyjaśnione po zaledwie kilku kliknięciach i w przystępnym dla użytkownika czasie.

Eksperci są do twojej dyspozycji

Doskonale wiadomo, iż rozwiązania problemów najlepiej szukać u źródła lub osób, które znają daną dziedzinę na wylot. Odwiedzając wspomniany portal, będziemy mieć możliwość zapytać właśnie takiego fachowca, który dołoży wszelkich starań, żeby pomóc znaleźć rozwiązanie.

Bukmacherka tylko na pierwszy rzut oka wydaje się mało skomplikowaną dziedziną życia. Tak naprawdę, jest w niej wiele niuansów, które mogą sprawiać problemy mniej doświadczonym graczom. Właśnie dla takich osób, strona ma być idealnym rozwiązaniem.

Ciesz się obstawianiem, nie martw się problemami

Ciekawą opcją wydaje się także możliwość oceniania dostępnych na polskim rynku firm bukmacherskich – jeśli poczujesz potrzebę wystawienia pozytywnej lub negatywnej opinii, wystarczy kilka kliknięć i twoje ocena pojawi się na portalu, widoczna dla wszystkich.

Pojawienie się portalu ma sprawić, że osoby zainteresowane obstawianiem wyników będą mogły cieszyć się z samego typowania, nie musząc przejmować się problemami, które jeszcze niedawno spędzały im sen z powiek. Jak wyjdzie w praktyce, pokaże oczywiście czas, ale wszystko to zapowiada się bardzo interesująco.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: